1. Home
  2. /
  3. Блог
  4. /
  5. Захист кузову
  6. /
  7. Захисна плівка на авто:...

Захисна плівка на авто: плюси та мінуси

поклейка пленки на авто

Поліуретанова антигравійна плівка — це матеріал для захисту кузова автомобіля від дрібних ушкоджень, поява яких є неминучою у ході його експлуатації. Існує широкий вибір плівок: глянсові та матові, прозорі та кольорові, а також з різними візерунками. У цій статті розповімо про плюси та мінуси захисту кузова бронеплівкою, щоб допомогти вам зробити правильний вибір.

Переваги використання захисних плівок

Нижче розглянемо, які плюси має поклейка захисної плівки на авто.

Захист від подряпин та пошкоджень

Висока міцність плівки та стійкість до впливу дорожніх реагентів і різних хімікатів, еластичність і розтяжність забезпечують високий рівень захисту від дрібних механічних пошкоджень, як-от подряпини, потертості, корозія тощо.

Збереження зовнішнього вигляду автомобіля

Покриття машини захисною плівкою дозволяє зберегти початковий зовнішній вигляд лакофарбового покриття кузова, яким він був відразу після купівлі авто, що надає можливість згодом продати автомобіль на вторинному ринку за вищою ціною.

Захист від впливу ультрафіолету

Поліуретанові плівки стійкі до ультрафіолету, тому лакофарбове покриття кузова машини, захищеної плівкою, не вицвітає протягом усього терміну її експлуатації.

Довговічність

Термін служби якісної плівки становить не менше 5 років, середній показник – близько 10 років. Враховуючи здатність поліуретанових плівок до самовідновлення, коли дрібні подряпини зникають з її поверхні самостійно під сонячними променями, захист кузова авто плівкою зручніший і практичніший за будь-який інший спосіб захисту.

Стайлінг

Крім класичних прозорих плівок, ми можемо запропонувати широкий вибір матеріалів із яскравим глибоким кольором, складними візуальними ефектами, а також з імітацією карбону, дамаської сталі й іншими дизайнерськими рішеннями, які ідеально підходять для стайлінгу автомобіля плівкою.

Недоліки використання захисних плівок

Для повного й чесного розкриття теми перерахуємо також мінуси захисту кузова бронеплівкою.

Спеціальний догляд

Для продовження терміну експлуатації плівки рекомендується виконувати її дбайливе очищення та швидке видалення забруднень, щоб вони не в’їлися в плівку. Необхідно акуратно мити авто, уникаючи сильного тиску води й тертя, а також заборонено перегрівати й переохолоджувати автомобіль.

Вартість

Наклеювання якісної захисної плівки коштує дорожче за полірування. Однак полірувати авто рекомендовано щорічно, а також частково після кожного пошкодження, а плівка клеїться один раз на тривалий термін. Ми надаємо 10 років гарантії на антигравійні плівки, а також 2 роки гарантії на роботу майстра. Це дозволяє заощадити ваші кошти, забезпечити надійний захист ЛФП й оптимізувати витрати на догляд за авто.

Підсумок

Очевидно, що покриття авто захисною плівкою має значно більше переваг, ніж недоліків, тому ми рекомендуємо його як ефективний і економічний спосіб захисту авто від пошкоджень.

Зацікавила послуга
обклеювання авто плівкою?