1. Home
  2. /
  3. Поліуретанова плівка STEK
  4. /
  5. Карбонова плівка DYNOcarbon-gloss

Карбонова плівка
DYNOcarbon-gloss

Поліуретанова плівка яка імітує структуру глянцевого карбону

ХАРАКТЕРИСТИКИ ПЛІВКИ DYNOcarbon-gloss

Плівки серії DYNOcarbon мають багатошарову структуру. Міцний верхній шар (TOP COAT) забезпечує стійкість до механічних пошкоджень. Плівки імітують структуру класичного карбону та мають глянцеву або матову поверхні

Товщина8 mil (203µ)
Глянець>80 at 60o
Міцність на розрив34MPa (D-412)
Подовження при розриві550% (D-412)
Гарантія7 років

ГАЛЕРЕЯ

Глянсова карбонова плівка DYNOcarbon-gloss – це спеціальний матеріал із багатошаровою структурою. Можна наклеїти карбонову плівку на капот, бампер або весь автомобіль.

Переваги плівки DYNOcarbon-gloss

Встановлення глянсової карбонової плівки на автомобіль має безліч переваг. Серед них:

  • Захист кузова від пошкоджень. Плівка має міцний верхній шар, який забезпечує створення надійного карбонового покриття автомобіля. Воно захищає кузов від подряпин і сколів.
  • Естетичність. Глянсовий матеріал надає автомобілю елегантного вигляду. 
  • Довговічність. Карбонова плівка відома своєю міцністю і стійкістю до зовнішніх впливів. Вона здатна зберігати блиск і колір протягом тривалого часу.

Як клеїти карбонову плівку DYNOcarbon-gloss

Переконайтеся, що поверхня автомобіля чиста й суха. Потім виміряйте ділянку, яку потрібно покрити, і виріжте карбонову плівку з запасом. Обережно нанесіть матеріал на підготовлену поверхню, акуратно виштовхуючи повітря з-під плівки за допомогою спеціальних інструментів. Після цього обріжте надлишки вздовж країв кузова. Потім дайте матеріалу висохнути.

Хоча процес нанесення карбонової плівки може здатися простим, краще довірити його професіоналам, якщо у вас немає відповідного досвіду. Кваліфіковані фахівці мають необхідні навички, а також спеціальні інструменти, щоб забезпечити правильне та якісне нанесення.

Де найкраще купити глянсову карбонову плівку для авто

Купити карбонову плівку для автомобіля варто в нас. Stek Odesa безпосередньо співпрацює з виробником, завдяки чому ми можемо запропонувати найкращу вартість. Щоб придбати матеріал, натисніть кнопку «Замовити плівку» й заповніть коротку форму зворотного зв’язку. Протягом кількох хвилин з вами зв’яжеться наш представник. Він зорієнтує щодо ціни й допоможе порахувати необхідну кількість плівки для вашої моделі транспортного засобу. Також наші спеціалісти можуть обклеїти авто плівкою. Ми гарантуємо якісне нанесення матеріалу.

ЗАЦІКАВИЛА
ПЛІВКА?