1. Home
  2. /
  3. Поліуретанова плівка STEK
  4. /
  5. Червона глянцева плівка DYNOred

Червона глянцева плівка
DYNOred

Глянцева плівка для захисту кузову
червоного кольору

ХАРАКТЕРИСТИКИ ПЛІВКИ DYNOred

Глянсова плівка DYNOred — захисна поліуретанова плівка насиченого червоного кольору.

Товщина8 mil (203µ)
Глянець>80 at 60o
Міцність на розрив34MPa (D-412)
Подовження при розриві550% (D-412)
Гарантія7 років

ГАЛЕРЕЯ

Переваги DYNOred

Серед переваг використання червоної глянцевої плівки для авто:

  • Захист від пошкоджень. Плівка має товщину 200 мікронів. Цього достатньо, щоб захистити кузов автомобіля від подряпин та витримувати удари дрібного каміння й гравію.
  • Зниження витрат на обслуговування автомобіля. Завдяки вкрапленням нанокераміки, які є у плівці, вода і бруд легко змиваються з її поверхні.
  • Можливість виділитися серед натовпу. Червона плівка на авто — чудовий спосіб підкреслити характер автомобіля та його власника. Особливо актуальна червона плівка для власників спортивних авто.

Як клеїти поліуретанову плівку DYNOred

Щоб поклеїти червону поліуретанову плівку, необхідно очистити автомобіль, зняти захисний шар із плівки й приклеїти її до автомобіля. Далі використовуйте ракель, щоб акуратно розрівняти плівку й обрізати надлишки. Після цього залиште автомобіль на кілька днів, щоб плівка надійно приклеїлася. 

Де найкраще купити червону глянсову плівку для авто

Оригінальну червону глянсову плівку для авто ви знайдете на сайті Stek. Ми співпрацюємо з виробниками, тому ймовірність продажу підробки виключена. Наші фахівці також можуть якісно обклеїти авто плівкою

Щоб придбати плівку, сміливо натискайте на кнопку «Отримати консультацію» й залишайте свій номер. Наші фахівці незабаром зв’яжуться з вами, допоможуть розрахувати необхідну кількість плівки для вашого авто й озвучать актуальну ціну.

ЗАЦІКАВИЛА
ПЛІВКА?