1. Home
 2. /
 3. Наші послуги
 4. /
 5. Хімчистка

Хімчистка
салону авто

Професійне усунення забруднень та захист поверхонь салону

Професійна хімчистка салону автомобіля – це процедура, яка відрізняється від звичайного миття автомобіля більш глибоким та інтенсивним очищенням внутрішніх і зовнішніх поверхонь автомобіля з використанням спеціальних хімічних засобів та обладнання.

навіть зимою буває гаряче!

Акційна пропозиція
для догляду за вашим авто*

Замовте послугу хімчистки салону авто

та отримайте знижку в 15% на обробку шкіри та пластику!

*Акція діє з 15.12.23 по 04.02.24

Очищення
та захист деталей інтер'єру авто

За допомогою професійних засобів можна очистити будь які поверхні
та прибрати навіть застарілі плями. А нанесення керамічного захисту на пластик та тканини салону дозволить надовго зберегти їх ідеальний вигляд

Очищення
пластику
химчистка салона авто
Очищення тканини
та шкіри
химчистка салона авто
Нанесення
кераміки
химчистка салона авто

ФОТО ПРОЦЕСУ

Навіщо автомобілю хімчистка салону

Хімчистка салону авто відіграє ключову роль у збереженні його привабливості й функціональності. 

Чистка салону авто найчастіше потрібна в таких ситуаціях:

 1. Перед продажем автомобіля. Прибирання салону автомобіля може підвищити його ціну й залучити більше покупців.
 2. Після тривалого використання. Згодом салон автомобіля стає запорошеним, також у ньому з’являються плями. Хімчистка авто легко поверне йому свіжість і чистоту. 
 3. Регулярне обслуговування. Регулярна хімчистка сидінь авто й інших елементів є частиною загального догляду за машиною.

Варто зазначити, що хімчистка салону автомобіля повинна проводитися регулярно.

Очищення пластику салону авто

Чистка пластику автомобіля актуальна для власників, чиє авто перебуває в експлуатації протягом тривалого часу. В такому разі пластик стає глянсовим, хоча повинен залишатися матовим. Але фахівці Stek Odesa знають, як повернути йому первозданний вигляд, наче ваше авто щойно з салону. Спочатку автохімчистка пластику здійснюється за допомогою щіточки й спеціального засобу. Наступний етап хімчистки пластику автомобіля – ретельне промивання. Далі спеціалісти витирають поверхню.

Після хімчистки авто пластик покривають дресингом, щоб уникнути появи тріщин. Це хімічна речовина, яка просочує пластик. По суті, це своєрідний шар, який захищає пластик від дрібних подряпин. Загалом хімчистка пластику авто – ефективний спосіб відновити зовнішній вигляд кузова.

Хімчистка шкіряного салону автомобіля

Хімчистка шкіри авто – це процедура, яка спрямована на очищення шкіряних поверхонь у салоні. Її виконують за допомогою спеціальних засобів й обладнання, які допомагають видалити забруднення та плями, а також відновити блиск шкіри. Засоби для чищення шкіряних сидінь авто забезпечують дбайливе поводження з матеріалом. А ще під час хімчистки шкіряних сидінь автомобіля часто використовують делікатні методи очищення парою.

Наприкінці процесу шкіряні поверхні можуть бути оброблені засобами захисту від вологи. Потім шкіряний салон ретельно просушується. Після цього автомобіль готовий до повернення власнику. Хімчистку шкіри в автомобілі рекомендують виконувати регулярно.

Очищення тканини в салоні авто

Очищення тканини в авто – процедура, яка спрямована на видалення плям із сидінь. Перед початком хімчистки тканинних сидінь проводиться ретельне попереднє оцінювання стану поверхонь. Під час роботи спеціалісти використовують засоби для хімчистки авто, які ефективно руйнують і видаляють навіть найстійкіші забруднення.

Після чищення тканинних сидінь автомобіля поверхні можуть бути оброблені захисними засобами, які запобігають проникненню бруду й рідин і полегшують подальше прибирання. Хімчистка тканинних сидінь авто додасть салону свіжості й допоможе зберегти його ідеальний стан на тривалий період часу.

Які обмеження має хімчистка авто

Спеціалісти студії Stek Odesa, які виконують комплексну хімчистку салонів авто за доступними цінами, здійснюють ретельний підбір і нанесення правильних засобів з використанням різних методів для кожного конкретного завдання, щоб досягти оптимальних результатів без пошкодження матеріалів автомобіля.

Вони враховують, що не всі поверхні й матеріали в салоні автомобіля однаково стійкі до такої процедури. Крім того, засоби для якісної хімчистки можуть мати неприємний запах або викликати алергічні реакції у водія та пасажирів із чутливістю. Ці та інші важливі моменти за вашим бажанням, зокрема й ціна хімчистки салону, попередньо уточнюються нашим менеджером перед повним чищенням салону. Під час хімчистки салону автомобіля ми використовуємо лише високоякісні матеріали.

Як замовити хімчистку салону в Одесі

Коли необхідне чищення автомобіля часткове або повне, зверніться до професіоналів, які перевтілять ваше авто. Щоб записатися на якісну преміумхімчистку вашого автомобіля, найкраще відразу під’їхати до настановного центру, де майстри студії зможуть оцінити складність робіт у деталях, від якої залежить ціна хімчистки, а також зорієнтують вас щодо терміну виконання й вартості такої послуги.

Крім цього, можна залишити заявку на сайті, після чого наш менеджер зв’яжеться з вами для уточнення деталей щодо звичайної або сухої хімчистки салону автомобіля. Також ви можете скористатися контактними даними. Хімчистка салону авто в Одесі в детейлінг-студії Stek Odesa – це запорука якісного результату.

Зацікавились
хімчисткою салону авто?

FAQ

Переваги професійної автохімчистки полягають у такому:

 • професійне обладнання та досвід співробітників;
 • більш якісний та довговічний результат;
 • швидке й ефективне очищення, що дозволяє заощадити час та зусилля;
 • безпека й збереження поверхонь;
 • усунення неприємних запахів;
 • економія води та ресурсів.

Ця процедура передбачає глибоке й ретельне очищення всіх поверхонь у салоні, зокрема хімчистку крісел автомобіля, килимів, стелі, дверної оббивки, панелі приладів та інших елементів інтер’єру. Вона відбувається у кілька етапів:

 • вакуумування салону;
 • чищення килимів та килимових покриттів;
 • оброблення сидінь;
 • очищення і дезінфекція поверхонь;
 • очищення стелі;
 • видалення неприємних запахів.

Процедура може бути адаптована до конкретних потреб і типів матеріалів у вашому автомобілі.

Перш ніж звернутися за послугою хімчистки автомобіля, виконайте кілька кроків:

 1. Приберіть усі особисті й цінні речі з салону автомобіля.
 2. Перевірте салон на наявність сміття, паперових відходів і порожніх упаковок.
 3. Позначте або вкажіть майстру на плями чи забруднення, які потребують особливої уваги.
 4. Дотримуючись цих рекомендацій, ви допоможете провести роботу більш ефективно й досягти найкращих результатів після комплексної хімчистки автомобіля.

Зазвичай салон після детейлінг-хімчистки автомобіля майстри намагаються зробити сухим протягом кількох годин. Однак важливо враховувати фактори, як-от погодні умови, тип хімчистки, вентиляція й матеріали салону. Досвідчені майстри повинні переконатися, що салон повністю висох, перш ніж ви знову почнете використовувати автомобіль, щоб уникнути утворення цвілі або неприємних запахів.

Частота проведення хімчистки залежатиме від вашої особистої ситуації та уподобань, а також від таких факторів:

 • чи здійснюється регулярне чищення салону автомобіля;
 • які умови експлуатації;
 • сезонні забруднення;
 • поява неприємних запахів.

Важливо стежити за станом салону й реагувати на забруднення та неприємні запахи вчасно. Зберегти автомобіль у чистоті й доглянутому стані допоможуть професіонали компанії Stek, які надають якісні послуги детейлінгу, зокрема виконують хімчистку автомобіля в Одесі.