1. Home
 2. /
 3. Наші послуги
 4. /
 5. Поклейка бронеплівки на вікна

Захист вікон
архітектурною бронеплівкою

Нанесення захисної плівки на вікна будинків

Зміцнення вікон будинку чи офісу зараз є популярною послугою. Для захисту людей і майна від розльоту уламків при розбиванні скла під дією вибухової хвилі або проникнення зловмисників усередину приміщення зручним рішенням є встановлення захисної плівки на вікна. Плівка для бронювання – це спеціальна плівка з тонкого поліефіру, прозора або непрозора, що вже містить клей. Це інноваційне рішення поєднується з іншими елементами, що використовуються у традиційних системах безпеки, як-от сигналізація, відеоспостереження, датчики руху тощо. Захисна плівка ідеально підходить для скляних поверхонь різного призначення, як-от вікна, двері та навіть навіси. Також можливе обклеювання пластикових вікон плівкою.

Варіанти захисту вікон
архітектурними бронеплівками

Захист вікон плівками актуальний для будь яких житлових та комерційних приміщень

Приватні будинки
та квартири
поклейка пленки на окна
Кафе, ресторани
та інші громадські місця
поклейка пленки на окна
Офісні
приміщення
поклейка пленки на окна

Навіщо потрібна поклейка плівки на вікна

 1. Ударостійка плівка для вікон – алтернатива громіздким металевим ґратам або захисним ролетам. Так, обклеєне вікно покращує рівень безпеки, підвищуючи міцність скла при ударі й допомагаючи запобігти розбиттю скляної поверхні, злому або проникненню через вікно. Вона може бути вбудована в загальну систему безпеки, яка змусить злочинців відмовитися від задуманого. Обклеювання скла захисною плівкою також забезпечує захист від дій вандалів.
 2. Бронювання вікон плівкою забезпечує й захист від уламків скла, що летять. Навіть якщо скло розбилося, воно залишається в рамі й не травмує людей, що перебувають у приміщенні.
 3. Також поклейка плівки на скло покращує звукоізоляцію й допомагає зменшити кількість енергії, яка витрачається для обігріву приміщення, що допомагає економити гроші й менше забруднювати довкілля. На те ж вікно можна встановити й інші плівки, які мають додаткові властивості, зокрема матові, дзеркальні й тоновані.

У яких випадках можна використовувати бронеплівку

 • Бронювання вікон плівкою здійснюється для будь-яких типів будівель.
 • Можливе бронювання пластикових вікон, звичайних шибок, склопакетів та інших скляних поверхонь.

Скільки триває процес встановлення ударостійкого скла

Це залежить від площі необхідного захисту скла та складності роботи. Якщо є зручний доступ до скла й площа робіт становить до 10 м2, то нанесення плівки займе до 2 годин.

Які види плівки використовуються для бронювання скла у будинку чи офісі

Віконні ударостійкі плівки розрізняються за товщиною. Від товщини плівки залежить рівень захисту вашого будинку чи іншого приміщення. Зазвичай антивандальні захисні плівки мають товщину щонайменше від 100 мікронів до 300 мікронів. Броньоване покриття може складатися з кількох шарів. Ми пропонуємо бронеплівку від 180 до 200 мікронів.

Як здійснюється поклейка бронеплівки на вікна

Бронеплівка наноситься за допомогою води та мильного розчину з використанням вигонки. Можливе тонування плівки.

Обмеження та недоліки встановлення броньованих плівок

При бронюванні вікон захисною плівкою може трохи знизитися рівень освітленості приміщення. Також краще викликати майстрів, а не здійснювати бронювання вікон антивандальною плівкою самостійно. Професіонали зроблять правильне обклеювання скла броньованою плівкою й дадуть гарантію на роботу.

Як замовити встановлення

Вартість віконних плівок залежить від класу захисту, площі скління й інших деталей, як-от необхідність змінювати раму. Також необхідно зробити виміри, тому потрібна попередня консультація.

 • Зателефонуйте, залиште заявку на нашому сайті або введіть номер телефону, ми одразу ж зв’яжемося з вами. Або пишіть нам у соцмережах, ми одразу відповімо.
 • Ви можете замовити бронювання вікон за оптимальною ціною.
 • Компанія Stek Одеса пропонує якісну плівку та професійний монтаж. Гарантія на плівку – до 10 років.

Бажаєте захистити вікна
бронеплівкою?

FAQ

Бронювальна плівка – це спеціально розроблене покриття, яке забезпечує додаткову безпеку й захист у разі вибуху та подальшого розбиття скла. Бронювання склопакетів на вікнах та дверях допомагає запобігти розльоту осколків пошкодженого скла під дією вибухової хвилі, що може захистити людей і майно. Такі матеріали широко використовуються у приватних та державних будинках, де безпека є пріоритетом.

Броньоване скло є інноваційним рішенням, яке забезпечує низку значних переваг. Одним з ключових аспектів, який робить їх особливо популярними, є їхня здатність не впливати на освітленість приміщення. Це означає, що навіть у разі встановлення плівки на вікна, природне світло вільно проникатиме всередину приміщення.

Тривалість служби залежить від кількох факторів, як-от якість матеріалу, особливості експлуатації та кліматичні умови. У середньому високоякісна архітектурна плівка може прослужити від 10 до 20 років або навіть довше за умови правильного догляду. Наша компанія надає обов’язкову гарантію на обклеювання вікна плівкою й безпосередньо покриття на термін до 10 років.

Бронювання віконного скла може вплинути на вигляд зовнішньої частини вікна. Якщо покриття має відбивні або тонувальні властивості, воно може змінити відображення або колір віконної поверхні, що здатне зовні модифікувати вигляд вікна. Однак у разі використання прозорих захисних плівок вплив на зовнішній вигляд вікна буде мінімальним.

Ви можете самостійно здійснити обклеювання скла плівкою, однак цей процес вимагає досвіду й ретельності. Важливо правильно підготувати поверхню, дотримуватися інструкцій виробника й використовувати необхідні інструменти. Якщо ви не впевнені у своїх навичках, рекомендується звернутися до професіоналів, щоб уникнути некоректного наклеювання.