1. Home
  2. /
  3. Поліуретанова плівка STEK
  4. /
  5. Плівка для захисту та...

Плівка для захисту та тонування оптики
DYNOstorm

Поліуретанова плівка сірого кольору
для захисту передньої та задньої оптики з ефектом притемнення

ХАРАКТЕРИСТИКИ ПЛІВКИ DYNOstorm

Плівки для захисту оптики виготовлені з поліуретану та мають багатошарову структуру . Міцний верхній шар (TOP COAT) забезпечує стійкість до механічних пошкоджень. Плівки захищають оптику від сколів та помутніння

Товщина8 mil (203µ)
Cвітлопропускання45%
Глянець>80 at 60o
Міцність на розрив45MPa (D-412)
Подовження при розриві450% (D-412)
Гарантія7 років

ГАЛЕРЕЯ

Поліуретанова плівка для фар DYNOstorm – це якісний матеріал із поліуретану сірого кольору, призначений для захисту передньої та задньої оптики автомобіля. Має ефект затемнення.

Переваги DYNOstorm

Плівка для тонування оптики має такі характеристики:

  • захищає передню й задню оптику авто від механічних пошкоджень, як-от відколи й подряпини;
  • запобігає помутнінню поверхні фар;
  • покращує зовнішній вигляд автомобіля;
  • має тривалий термін служби.

Як клеїти антигравійну плівку DYNOstorm

Перед початком встановлення антигравійної плівки DYNOstorm очистьте поверхню фар від бруду, пилу та жиру з використанням м’якого мийного засобу. Потім оцініть розміри фар, виміряйте необхідний шматок матеріалу й виріжте його з запасом. Почніть встановлювати плівку з центру фар, акуратно розгладжуючи її, щоб запобігти появі бульбашок і складок.

Встановлення антигравійної плівки на фари – непростий процес, тому краще звернутися до фахівців. Професіонали мають відповідний досвід, а також спеціальні інструменти для якісного та швидкого виконання роботи.

Де найкраще купити поліуретанову плівку для фар DYNOstorm

Купити поліуретанову плівку для фар варто у компанії Stek Odesa. Ми працюємо безпосередньо з виробниками якісних матеріалів, тому маємо тільки оригінальні товари. Наш досвід роботи з тонувальними й захисними плівками становить вже понад 10 років. Ми не тільки реалізуємо матеріали, а й надаємо послугу професійного обклеювання фар плівкою.

Щоб придбати товар, натисніть кнопку «Замовити плівку» й залиште свій номер телефону. Найближчим часом з вами зв’яжеться наш менеджер. Він підкаже актуальну вартість матеріалу й розрахує необхідну кількість плівки для вашого автомобіля.

ЗАЦІКАВИЛА
ПЛІВКА?