1. Home
 2. /
 3. Наші послуги
 4. /
 5. Захист деталей салону

Захист глянцевих деталей салону
та моніторів плівкою

Надійний захист глянцевих поверхонь в салоні авто від подряпин та інших слідів щоденної експлуатації

Обклеювання салону автомобіля плівкою – це процес нанесення спеціальної плівки на різні поверхні салону транспортного засобу (наприклад, на екран мультимедіа, передні панелі, дверні карти) з метою покращення зовнішнього вигляду, захисту від зношування та різних пошкоджень. Обклеювання глянцевих деталей салону та моніторів плівкою – відмінне рішення для тих, хто піклується про свій автомобіль.

Варіанти захисту деталей інтер'єру
плівками STEK

Завдяки характеристикам плівки STEK та професіоналізму наших майстрів ми можемо оклеїти майже будь яку глянцеву поверзню в салоні вашого автомобіля

Глянцеві вставки
на дверних картах
обклеить салон авто
Глянцеві вставки
на передній панелі
оклейка торпеды пленкой
Глянцеві вставки
на центральній консолі
обклеить салон авто
Поверхня екранів
мультимедіа
обклеить салон авто

ОКЛЕЙКА ДЕТАЛЕЙ САЛОНУ СТАЙЛІНГ-ПЛІВКАМИ STEK

Крім прозорих плівок ви можете захистити глянцеві деталі салону за допомогою стайлінг-плівок від STEK.
Це кардинально змінить стиль інтер'єру вашого автомобіля

Захист глянцевих деталей та моніторів: обклеювання салону автомобіля плівкою

Якісна плівка від 180 до 200 мікронів зберігатиме покриття від подряпин, сколів, впливу хімічних речовин та ультрафіолетового випромінювання. А ще вона не вимагає особливого догляду та не змінює колір.

Для чого потрібне обклеювання салону плівкою

Обтяжка деталей салону плівкою проводитися для того, щоб захистити поверхні від дефектів, зокрема подряпин або, інакше кажучи, павутин – тонких ліній, які сильно проявляються на сонці. Обклеювати салон необхідно, тому що під час його експлуатації елементи можуть пошкоджуватися навіть звичайними предметами: склянками, чашками, ключами, серветками. Здавалося б, все акуратно, але потім на глянці залишаються дрібні дефекти. Обклеювання салону авто може бути зроблене як прозорою або матовою плівкою, так і, наприклад, карбоном. Окрім прозорих плівок, ви можете вибрати кольорову стайлінг-плівку. Це кардинально змінить інтер’єр вашого автомобіля.

Навіщо потрібна поклейка плівки в салоні авто на моніторах

Обклеювання плівкою елементів салону, як-от монітор, здійснюється для захисту. Багато сучасних автомобілів мають сенсорну поверхню екрана, де пальцями та нігтями пасажир і водій вмикають/вимикають музику, дивляться навігацію тощо. Щоб уникнути появи подряпин, варто наклеїти плівковий матеріал високої якості.

Обклеювання елементів салону плівкою: де можна застосувати та які існують обмеження

Обклеювання плівкою деталей салону авто часто замовляють на глянцеві вставки:

 • дверних карток;
 • передньої панелі;
 • центральної консолі;
 • мультимедійного екрана.

Якщо ви самостійно обклеюєте салон, це може вимагати певних навичок та досвіду. Неправильно виконана робота призведе до незадовільного результату. Щоб бути впевненим у якісному нанесенні, варто звертатися до професіоналів.

Обклеювання деталей салону плівкою в Одесі: чому нас обирають клієнти

Обклеювання салону авто плівкою у нас має безліч переваг. Серед них:

 1. Якісна робота. Ми прагнемо до якісного процесу обклеювання й успішно це реалізуємо протягом довгих років, щоб експлуатація плівки була тривалою.
 2. Міцна надійна плівка. Ми використовуємо особливий матеріал високої якості від перевіреного виробника. 
 3. Власні лекала. Ми маємо готові макети на глянцеві деталі салонів. Плотер робить форму на салон, потім елементи транспортного засобу обклеюються без підрізання плівки.
 4. Оптимальна вартість. Ціна плівки для обклеювання та її нанесення розумні.
 5. Наявність гарантії. Ми надаємо гарантію на плівку та на роботу. Залежно від виду матеріалу гарантійний термін може становити до 10 років.

Як записатися на наклеювання плівки в Одесі

Ми, детейлінг студія Stek Odesa, проведемо якісне обклеювання деталей салону захисною плівкою за короткі терміни. Щоб купити плівку та записатися на послугу обклеювання або отримати консультацію щодо нанесення матеріалу, звертайтеся до кваліфікованих фахівців нашої компанії за вказаними контактами або залишайте заявку на нашому сайті, щоб ми зв’язалися з вами.

Бажаєте захистити деталі
салону плівкою?

FAQ

Ні, за умови професійно виконаного обтягування деталей салону плівкою зовнішній вигляд деталей та обладнання авто не змінюється, якщо замовник не поставив таке завдання. Потрібне ретельне очищення деталей машини перед наклеюванням, а потім вибраний вид плівки (матова, глянцева, карбонова або стайлінг-плівка) розкроюють за допомогою спеціального обладнання й приклеюють. За умови правильного нанесення будь-якого виду плівок вони не відклеюються.

Поклейка плівки в салоні авто виконується, щоб захистити глянцеві деталі від зношування, забруднень у ході експлуатації, дрібних пошкоджень, а також зберегти їх колір і новизну зовнішнього вигляду або приховати незначні дефекти. Окрім підвищеної міцності, поліуретанова плівка також має здатність захищати поверхні від впливу сонячного світла, що дозволяє зберегти їх від вигоряння.

Обклеювання елементів салону машини захисною плівкою – процедура, яка потребує граничної акуратності та точності. Перед обклеюванням панелі приладів плівкою потрібна деталь вирізається на плотері по лекалу і потім наклеюється.

Складність та обсяг робіт впливають на необхідний для процедури час, тому цей процес може зайняти від 1 години до кількох днів. Наш менеджер зорієнтує вас щодо термінів проведення робіт для вашого авто.

Це залежить від виду плівки, а також професіоналізму майстрів, які виконували наклеювання. Останнім часом ринок пропонує широкий вибір видів плівкового покриття. Ми виконуємо перетяжку салону плівкою кількох видів: поліуретановою прозорою, матовою, карбоновою та стайлінговою товщиною від 180 до 200 мікронів. Надаємо гарантію на роботу та на матеріал. Гарантія на плівку складає 10 років, на роботу – 2 роки.

Так, ми пропонуємо стайлінг-плівки різних стилів, які не тільки захистять вашу машину від дефектів, але й оновлять її дизайн, змінивши застарілий або набридлий вигляд її внутрішнього оздоблення. Наприклад, популярним є стильне обклеювання деталей салону карбоном. Якщо ж ви захочете знову змінити зовнішній вигляд вашого авто, таке покриття легко демонтувати й замінити на нове.