1. Home
  2. /
  3. Поліуретанова плівка STEK
  4. /
  5. Прозора гідрофобна плівка DYNOshield

Прозора гідрофобна плівка DYNOshield

Преміальна прозора плівка
для захисту кузову з гідрофобним ефектом

ХАРАКТЕРИСТИКИ ПЛІВКИ DYNOshield

Прозора гідрофобна плівка на авто DYNOshield — плівка з поліуретану, розроблена для забезпечення надійного захисту кузова автомобіля від дрібних подряпин, гравію, бітуму й інших негативних впливів навколишнього середовища. Якщо ви хочете зберегти привабливий зовнішній вигляд авто протягом багатьох років, тоді плівка DYNOshield — ідеальний вибір.

Товщина8 mil (203µ)
Глянець>80 at 60o
Міцність на розрив45MPa (D-412)
Подовження при розриві450% (D-412)
Гарантія10 років

ГАЛЕРЕЯ

Переваги DYNOshield

Плівка DYNOshield має низку переваг:

  • Висока міцність та еластичність. Завдяки багатошаровості й особливо міцному верхньому шару (TOP COAT) дрібні подряпини й потертості затягуватимуться без термічної обробки. 
  • Гідрофобні властивості. Гідрофобна плівка для авто має вкраплення нанокераміки, які перешкоджають осіданню крапель води й бруду.
  • Прозора глянцева поверхня. Плівка DYNOshield не тільки надає автомобілю більш доглянутого вигляду, а й захищає лакофарбове покриття від пошкоджень, у такий спосіб знижуючи витрати на його обслуговування.

Як клеїти гідрофобну плівку DYNOshield

Наклеювання плівки — процес нескладний, але багатокомпонентний. Перш ніж наносити плівку, автомобіль необхідно очистити, а також відполірувати й знежирити ту частину, де буде наклеєна плівка. 

Врахуйте, що якщо ви вирішили займатися наклеюванням самостійно, вам знадобиться не лише плівка, а й  деякі інструменти, зокрема ракель для розгладження плівки й ножиці для видалення її надлишків. 

Де найкраще купити гідрофобну плівку для авто

Ми напряму співпрацюємо з виробниками плівки, тому на сайті представлена виключно оригінальна продукція.

У нас ви можете не тільки купити захисну плівку на авто, а й замовити її наклеювання. Для цього достатньо натиснути на кнопку «Отримати консультацію» й залишити свій номер телефону. Найближчим часом з вами зв’яжеться менеджер, детально розповість про наклеювання антигравійної плівки й назве її вартість. У Stek Odesa ми підбираємо необхідну кількість плівки саме для ваших потреб і вашої моделі автомобіля, адже індивідуальний підхід — наш пріоритет.

ЗАЦІКАВИЛА
ПЛІВКА?