1. Home
 2. /
 3. Поліуретанова плівка STEK
 4. /
 5. Плівка для захисту та...

Плівка для захисту та тонування оптики
DYNOshade

Поліуретанова плівка фіолетового кольору
для захисту передньої та задньої оптики з ефектом притемнення

ХАРАКТЕРИСТИКИ ПЛІВКИ DYNOshade

Плівки для захисту оптики виготовлені з поліуретану та мають багатошарову структуру . Міцний верхній шар (TOP COAT) забезпечує стійкість до механічних пошкоджень. Плівки захищають оптику від сколів та помутніння

Товщина8 mil (203µ)
Cвітлопропускання40%
Глянець>80 at 60o
Міцність на розрив45MPa (D-412)
Подовження при розриві450% (D-412)
Гарантія7 років

ГАЛЕРЕЯ

Поліуретанова плівка для фар DYNOshade – це антигравійна плівка для захисту та стайлінгу передньої та задньої оптики автомобіля та інших транспортних засобів.

Переваги DYNOshade

Це прозора глянцева плівка фіолетового кольору, виготовлена з поліуретану високої якості, яка надійно захищає фари від дрібних механічних ушкоджень – сколів та подряпин.

Гідрофобний верхній шар захисної плівки на фари автомобіля забезпечує максимальний блиск поверхні на весь термін експлуатації, відштовхуючи забруднення, такі як сліди від комах, пташиний послід, бітум та фарби, а також дорожні реагенти та хімічні реактиви. Додатковий напівпрозорий фіолетовий шар забезпечує легкий тонувальний ефект, тому плівку можна використовувати для стайлінгу.

Захисна плівка для фар автомобіля DYNOshade не розшаровується, не жовтіє та не створює бульбашок протягом усього терміну експлуатації. Завдяки адгезивним властивостям легко кріпиться до будь-якої поверхні.

Перерахуємо ключові характеристики та переваги плівки:

 • коефіцієнт світлопропускання – 40%;
 • гідрофобний верхній шар;
 • фіолетовий колір;
 • гарантія – 7 років.

Як клеїти антигравійну плівку DYNOshade

Плівка DYNOshade щільно клеїться на попередньо вимиті, знежирені та відполіровані фари за допомогою спеціального мильного розчину, після чого розгладжується вигонкою. Надлишки матеріалу обрізаються вздовж контуру фар.

Де найкраще купити захисну плівку для фар DYNOshade

Щоб купити захисну плівку для фар від STEK Odesa, натисніть кнопку «Отримати консультацію» та залиште свої контакти. Найближчим часом з вами зв’яжеться менеджер, який зорієнтує щодо цін і допоможе розрахувати кількість плівки безпосередньо для вашого автомобіля. Також ви можете замовити у нас послугу обклеювання фар плівкою.

Чому варто вибрати STEK Odesa:

 1. Оригінальні матеріали за вигідними цінами завдяки співпраці з виробником безпосередньо.
 2. Широкий асортимент послуг з догляду за автомобілем.
 3. У кожному випадку підбираємо оптимальне рішення.
 4. Гарантія на роботу та матеріали.

ЗАИНТЕРЕСОВАЛА
ПЛЕНКА?