1. Home
 2. /
 3. Плівки STEK

Поліуретанова плівка STEK

Ми пропонуємо прозорі та кольорові плівки для кузову, тонувальні плівки для вікон та плівки для захисту скла

Поліуретанова плівка – це чудовий захисний матеріал, який використовується для покриття лакофарбових поверхонь. Він здатний захистити від подряпин, забруднень, сонячного світла та інших зовнішніх впливів. Водночас поліуретанова плівка зазвичай є дуже тонкою, що дозволяє їй бути практично непомітною на поверхні, на яку вона наноситься. Окрім того, плівка має відмінні адгезивні властивості, тому ефективно прикріплюється до різних поверхонь.

варіанти прозорих плівок STEK

DYNOshield

Преміальна глянцева захисна плівка
з гідрофобним ефектом

DYNOlite

Глянцева захисна плівка
з гідрофобним ефектом

DYNOmatt

Преміальна матова захисна плівка
з гідрофобним ефектом

варіанти кольорових плівок STEK

DYNOmiami-blue

Преміальна глянцева захисна
плівка блакитного кольору

DYNOblack-gloss

Преміальна глянцева захисна
плівка чорного кольору

DYNOblack-matte

Преміальна матова захисна
плівка чорного кольору

DYNOwhite

Преміальна глянцева захисна
плівка білого кольору

DYNOgray

Преміальна глянцева захисна
плівка сірого кольору

DYNOred

Преміальна глянцева захисна
плівка червоного кольору

DYNOcarbon-gloss

Преміальна глянцева захисна
плівка з ефектом чорного карбону

DYNOcarbon-matte

Преміальна матова захисна
плівка з ефектом карбону

DYNOforged-metal

Преміальна глянцева плівка з ефектом кованого металізованого карбону

DYNOforged-gloss

Преміальна глянцева захисна
плівка з ефектом кованого карбону

DYNOforged-matte

Преміальна матова захисна
плівка з ефектом кованого карбону

DYNOdamascus

Преміальна захисна плівка чорного кольору з ефектом дамасскої сталі

DYNOdamascus-clear

Преміальна прозора захисна
плівка з ефектом дамасскої сталі

DYNOprism

Преміальна прозора захисна
плівка з ефектом перламутру

варіанти плівок STEK для оптики

DYNOsmoke

Поліуретанова захисна плівка для оптики з ефектом притемення

DYNOshade

Поліуретанова захисна плівка для оптики з ефектом притемення

DYNOshadow

Поліуретанова захисна плівка для оптики з ефектом притемнення

DYNOstorm

Поліуретанова захисна плівка для оптики з ефектом притемнення

варіанти плівок STEK для скла

ACTIONseries

Неметалізована плівка для вікон, виготовлення з нано-вуглеводних матеріалів

NEXseries

Атермальна нанокерамічна плівка
для вікон

DYNOflex

Захисна плівка
для лобового скла

ГАЛЕРЕЯ РОБІТ

Використання захисної плівки 

Поліуретанова плівка використовується для різних цілей – від захисту електроніки до промислового обладнання. А ще вона знайшла своє використання для покриття транспортних засобів. 

Така плівка на авто є популярним і ефективним методом захисту лакофарбового покриття кузова. Вона застосовується для захисту від подряпин, механічних ушкоджень, каміння, комах та інших зовнішніх впливів. Ці плівки допомагають зберегти вигляд і оригінальний лакофарбовий колір автомобіля протягом тривалого періоду. 

Також захисна плівка на авто може бути використана і всередині транспортного засобу – на покриття глянцевих деталей салону, де є лак.

Які переваги плівки від STEK

Серед захисних покриттів на авто антигравійна плівка STEK користується особливою популярністю. І не даремно – на ринку її вирізняє висока якість та надійність. Плівки STEK створюються із застосуванням найсучасніших технологій, що робить їх простими у поклейці та ефективними у захисті автівок. 

До головних переваг антигравійної плівки на авто належать:

 1. Захист лакофарбового покриття. Антигравійна плівка діє як бар’єр, захищаючи лакофарбовий шар автомобіля від подряпин, що можуть виникати під час щоденної експлуатації.
 2. Стійкість до зношування. Поліуретанові плівки STEK мають високу стійкість до зношування, що допомагає зберігати їхню ефективність протягом тривалого часу.
 3. Стійкість до УФ-променів. Вони захищають кузов від впливу ультрафіолетових променів, запобігаючи вигорянню лакофарбового покриття.
 4. Легке очищення. Плівку можна без зусиль очистити від забруднень. Це допомагає зберігати бездоганний вигляд авто без зайвих клопотів.
 5. Широкий спектр застосувань. Поліуретанові плівки для авто можуть застосовуватися на різних ділянках – капот, дзеркала, пороги тощо.
 6. Прозорість. Антигравійна плівка STEK досить товста, щоб захистити поверхню, разом з цим непомітна.

Поліуретанові плівки для автомобілів можна професійно встановити у спеціалізованих сервісних центрах. Правильний монтаж дозволить плівці ефективно захищати лакофарбове покриття та забезпечити тривалість цієї дії, тому важливо звертатися до фахівців.

Де купити та нанести плівку в Одесі

Ми розуміємо, як власники піклуються про свої автомобілі, прагнучи зберегти їхній чудовий стан. Наш центр націлений посприяти захисту вашого транспортного засобу від різних пошкоджень. Ми маємо понад 10 років досвіду із захисними та тонувальними плівками. І за цей час переконалися, що найякісніше покриття – це, безумовно, STEK. Поліуретанова плівка STEK стане надійним довготривалим захистом для вашої автівки. Щодо вартості антигравійної плівки та її наклеювання на ваше авто, чи інших питань телефонуйте за номерами, вказаними на сайті. 

Чому в Одесі варто звернутися саме до нас

Ми вирізняємося низкою переваг:

 • широкий асортимент послуг;
 • досвідчені спеціалісти;
 • гарантія на всі роботи;
 • якісні матеріали. 

Вибирайте надійний сервіс в Одесі – центр STEK Odessa!

FAQ

Поліуретанова плівка для авто є надзвичайно ефективним способом захисту лакофарбового покриття кузова. Вона захищає від сколів, подряпин та інших механічних ушкоджень, що можуть бути спровоковані камінням, комахами тощо. Поліуретанова бронеплівка сприяє збереженню вигляду автівки та її лакофарбової поверхні впродовж тривалого часу. До речі, її можна використовувати й у салоні, щоб захистити глянцеві деталі.

Антигравійна плівка на авто здатна прослужити десятки років, ефективно захищаючи транспортний засіб від сколів і подряпин. Вона надзвичайно стійка до зношування. Головне – встановити поліуретанову бронеплівку у спеціалізованому сервісному центрі (оскільки це забезпечить належний монтаж) і  дотримуватися правил експлуатації виробу.  До речі, наш центр надає гарантію на автомобільні плівки до 10 років залежно від виду й товщини виробу.

Поліуретанова бронеплівка потребує дотримання нескладних правил після обклеювання автомобіля. Під час очищення кузова варто утримуватися від використання сильного напору води на місця сполучення плівки та на заворотах. Для ручного миття слід використовувати м’які поролонові губки. Рекомендується віддавати перевагу спеціальним автомобільним шампуням, які забезпечать бережне очищення плівки.

Так, наш сервісний центр надає послугу наклеювання автоплівок. Наші спеціалісти з багаторічним досвідом якісно й швидко здійснюють обклеювання транспортного засобу. Антигравійна плівка на авто стане надійним довготривалим захистом від механічних пошкоджень та УФ-випромінювання. Якщо ви хочете, щоб ваша автівка стала більш захищеною завдяки плівці, зателефонуйте нам.

Ви можете придбати антигравійну плівку у нашому сервісному центрі. Ми пропонуємо якісний щільний товар за найкращою ціною. У нас в наявності широкий асортимент різноманітних плівок з різною товщиною та ефектом. Є як прозорі, так і кольорові плівки. На всі вироби передбачена офіційна гарантія. Плівка на авто, придбана у нашому центрі, служитиме вам довгі роки.

Наші контакти

Ми в соцмережах

© 2019 STEK Odesa. All rights reserved