1. Home
 2. /
 3. Наші послуги
 4. /
 5. Нанесення керамічного покриття на...

нанесення
кераміки

Глибокий блиск та додатковий захист поверхні кузову, оптики та дисків

Процедура покриття автомобіля керамікою (що також зветься нанокерамікою) здійснюється для захисту лакофарбового покриття від дрібних механічних та хімічних ушкоджень (забруднення, подряпини, сколи, потертості, пошкодження від примерзлого до машини льоду, корозія тощо). Правильно нанесена нанокераміка надає авто бездоганного зовнішнього вигляду.

переваги керамічного покриття

Захист та повернення блиску для вашого авто

Захист

Поверхня захищена від дрібних механічних та хімічнихпошкоджень


Блиск

Завдяки керамічному покриттю колір поверхні виглядає більш насиченим та глибоким


Гідрофобний ефект

Керамічне покриття відштовхує воду та бруд, тому поверхня довше залишається чистою


варіанти нанесення кераміки

Керамічний захист можна наносити майже на всі поверхні, залежно від ваших потреб

Покриття
кузову керамікою

Покриття кузова керамікою – це високоефективний захисний шар, яким обробляється поверхня автомобільного кузова. Нанесення керамічного покриття гарантує високий рівень захисту від подряпин, корозії, атмосферних впливів і сонячного випромінювання. Окрім того, воно забезпечує відмінний блиск і вигляд автомобіля, роблячи його стійким до забруднень і таким, який легко чистити. Обробка кузова автомобіля керамікою є ефективним способом збереження естетичного вигляду та захисту лакофарбового покриття протягом тривалого часу.

Покриття
дисків керамікою

Покриття дисків керамікою – це високоефективний метод захисту та покращення зовнішнього вигляду автомобільних дисків. Покриваючи їх тонким шаром керамічного покриття, ми забезпечуємо максимальну стійкість до зносу, корозії, бруду та агресивних хімічних речовин. Це захисне покриття дисків допомагає зберегти їхню оригінальну якість, легко очищати від бруду та зберігати естетичний вигляд протягом тривалого періоду.

Покриття
скла керамікою

Покриття скла керамікою – це технологічно високий захисний шар, який наноситься на автомобільне скло. Це інноваційне покриття забезпечує скло гідрофобним ефектом відштовхування води та інших рідин (ефект антидощ), полегшує очищення від бруду та комах, зменшує вплив сонячних променів. Нанесення кераміки на лобове скло зробить ваше водіння більш безпечним, а ваш автомобіль – більш захищеним від зовнішніх факторів.

Покриття кузову
керамікою

Керамічний захист можна наносити майже на всі поверхні, залежно від ваших потреб

Покриття дисків
керамікою

Покриття дисків керамікою – це високоефективний метод захисту та покращення зовнішнього вигляду автомобільних дисків. Покриваючи їх тонким шаром керамічного покриття, ми забезпечуємо максимальну стійкість до зносу, корозії, бруду та агресивних хімічних речовин. Це захисне покриття дисків допомагає зберегти їхню оригінальну якість, легко очищати від бруду і зберігати естетичний вигляд протягом тривалого періоду.

Покриття скла
керамікою

Керамічний захист можна наносити майже на всі поверхні, залежно від ваших потреб

ФОТО ПРОЦЕСУ

Покриття автомобіля керамікою

Кераміка – це спеціальний полімерний склад або поліроль, що наноситься на кузов авто у вигляді рідини.

Покриття керамікою – достатньо трудомісткий процес. Спочатку кузов автомобіля треба до ідеальної чистоти відмити в мийці, потім проводиться полірування кузова, після чого необхідно ще раз очистити ЛКП спеціальним засобом, щоб видалити будь-які забруднення, що залишилися. Потім покриття кузова ґрунтують, відбувається хімічна реакція, а вже після цього проводиться нанесення кераміки на кузов автомобіля у кілька шарів. Після цього керамічне покриття автомобіля сушиться за допомогою спеціальної лампи або додавання затверджувача.

Нанесення кераміки на авто потребує одного дня роботи.

Чи можна покривати нанокерамікою будь-який тип ЛКП та фарби

Покриття авто керамікою підходить для будь-якого виду лакофарбового шару, зокрема як для застарілого ЛКП з нітроемаллю, так і для сучасних недорогих алкідних або надійніших акрилових автофарб.

Переваги захисту кузова автомобіля керамікою проти інших методів захисту ЛКП

Інші способи захисту ЛКП включають захист воском на мийці та захист антигравійною плівкою. Детальніше про ці способи:

 1. Застосування воску – недорога процедура, однак такий захист потрібно оновлювати через кожні 1-2 миття.
 2. Антигравійна плівка коштує дешевше за нанокераміку, однак на плівці можуть з’являтися пухирці у разі неякісного нанесення. Хоча плівка виглядає не гірше за кераміку. Якщо звернутися до фахівців за послугою обклеювання автомобіля плівкою, то матеріал триматиметься надійно.

Покриття авто нанокерамікою значно покращує зовнішній вигляд вашого авто. При цьому воно розраховане на 12-24 місяці служби або 60 мийок за умови правильного нанесення.

Чи є обмеження або побічні ефекти від покриття автомобіля керамікою

 1. Нанесення керамічного покриття – досить складна процедура, що потребує роботи професіоналів.
 2. Після нанесення захисного керамічного покриття рекомендується не мити машину ще від 1 до 3-4 тижнів, щоб нанопокриття набуло всіх своїх захисних властивостей.
 3. Ціни на покриття кузова нанокерамікою досить високі, вартість залежить від розміру та класу вашого авто.

Яких результатів очікувати від керамічного захисту кузова

Керамічний захист кузова забезпечує такі результати:

 • керамічне захисне покриття створює відмінний гідрофобний ефект, захищаючи авто від погодних впливів, зокрема сніг, бруд та краплі води не затримуються на поверхні кузова;
 • зникає потреба у проведенні робіт з антикорозійного захисту;
 • кераміка для авто також захистить кузов автомобіля від сколів та подряпин;
 • зберігає та посилює глянцевий блиск і глибину кольору оригінального лакофарбового шару.

Як отримати консультацію щодо нанесення нанокераміки на авто в Одесі

Детейлінг-студія Stek Odesa пропонує професійне нанесення нанопокриття на ваш автомобіль. Зателефонуйте нам, заповніть форму зворотного зв’язку на сайті або напишіть нам у соцмережах, і ми відразу зв’яжемося з вами. Наші майстри проведуть консультацію та запишуть вас на процедуру нанесення кераміки на ваш автомобіль. Ми надаємо послуги високопрофесійного рівня та гарантію на нашу роботу. Завжди раді новим та постійним клієнтам!

Бажаєте
нанести кераміку?

FAQ

Ні, це зробить нанесення нанокерамічного складу марним. Проводячи детейлінг, для покриття автомобіля нанокерамікою обов’язковим етапом є полірування кузова автомобіля. Це робиться для того, щоб прибрати забруднення, що залишилися, й вирівняти поверхню, усунувши можливі невеликі тріщини та подряпини, а також будь-які ознаки корозії. Якщо цього не зробити, то навіть дрібні частинки іржі, що залишилися, продовжать руйнувати поверхню кузова.

Після оброблення авто керамічний захист кузова автомобіля повинен зміцніти й закріпитися на поверхні кузова на молекулярному рівні. Тому рекомендується утриматися від миття, особливо з використанням лужних засобів, ще як мінімум 1 тиждень, а краще 3-4 тижні, щоб нанопокриття автомобіля набуло й зафіксувало свої захисні властивості.

Якщо професійно покрити машину керамікою і при цьому поводитися з нею дбайливо, здійснюючи своєчасний догляд, нанокерамічне покриття може служити досить довго – від 1 до 2 років або ж 60 мийок. Термін служби залежить від умов, в яких ви використовуватимете авто, стану кузова та якості матеріалів. Покриття захищатиме машину від впливу погоди, дрібних пошкоджень, іржі, бруду й УФ-випромінювання, а також збереже глибокий колір лаку.

Ні, після нанесення кераміки на автомобіль не дозволяється здійснювати полірування авто. Якщо це зробити, покриття кузова автомобіля, яке на молекулярному рівні не може бути зчеплене з лакофарбовим шаром кузова, а лише фізично нанесене поверх нього, буде тріскати й відколюватися. Його функція буде порушена, і машина страждатиме від іржі та бруду.

Це залежить від вашого бюджету й ефекту, якого ви хочете досягти. Якщо ви вирішили покрити автомобіль керамікою, вона додасть чудового глибокого відтінку лаку. Термін її служби – 1-2 роки. Плівка слугує до 10 років. Якщо плівка глянцева, то теж надає покриттю глибокого кольору. Вона щільна й захищає від різних пошкоджень (гравій, незначні пошкодження в ДТП, притирання, пташиний послід, смола дерев). Будь-які покриття, чи то плівка, нанокерамічне покриття кузова автомобіля, чи то рідке скло, вимагають попереднього оброблення кузова.