1. Home
 2. /
 3. Наші послуги
 4. /
 5. Захист та стайлінг оптики

Захист та стайлінг
оптики

Захист оптики автомобіля прозорими плівками та плівками з притемненням

Захист та стайлінг оптики автомобіля – це популярна послуга серед автолюбителів. Вона передбачає покриття фар та задніх ліхтарів спеціальною поліуретановою плівкою, яка може бути як прозорою, так і з затемненням. Обклеювання оптики дозволяє покращити зовнішній вигляд автомобіля, а також захистити від механічних пошкоджень, таких як подряпини та сколи, ультрафіолетових променів та інших зовнішніх впливів.

Варіанти плівок з притемненням
для захисту оптики

Окрім прозорої плівки ви можете захистити передню та задню оптику автомобіля плівками STEK з притемненням

DYNOshade
бронирование фар
Поліуретанова захисна плівка для оптики з фіолетовим відтінком
DYNOsmoke
оклейка фар полиуретановой пленкой
Поліуретанова захисна плівка для оптики з темно-синім відтінком
DYNOstorm
поклейка бронепленки на фары
Поліуретанова захисна плівка для оптики з темно-сірим відтінком
DYNOshadow
бронирование фар
Поліуретанова захисна плівка для оптики з коричневим відтінком

ГАЛЕРЕЯ РОБІТ

Обклеювання фар плівкою передбачає нанесення захисної плівки з поліуретану на фари автомобіля. Завдяки цьому фари отримують додатковий захист від відколів, ультрафіолетового випромінювання, агресивних хімічних речовин та інших зовнішніх впливів.

Переваги обклеювання фар плівкою

 • Поліуретанова плівка має відмінну міцність і стійкість до механічних пошкоджень, як-от сколи, подряпини, камені, комахи й інші зовнішні впливи. Вона може запобігти пошкодженню фар і зберегти їх зовнішній вигляд. 
 • Поклейка плівки на фари може захистити їх від впливу ультрафіолетових променів сонця, які можуть спричинити помутніння та старіння пластику фар. Тому бронювання фар поліуретановою плівкою запобігатиме їхньому пошкодженню і збереже їхній первісний вигляд.
 • Поліуретанова плівка має глянцеву текстуру, яка може надати фарам більш естетичного вигляду. Також доступні прозорі варіанти або з затемненням.
 • Плівка легко миється та чиститься, що спрощує догляд за автомобілем і підтримання чистоти фар.
 • Поліуретанова плівка зазвичай має довгий термін служби, що означає, що вона зберігає свої властивості й зовнішній вигляд протягом тривалого часу.
 • Обклеювання фар поліуретановою плівкою може допомогти зберегти вартість автомобіля, оскільки вона запобігає пошкодженню фар і зберігає зовнішній вигляд передньої частини автомобіля.

Від чого захищає поклейка бронеплівки на фари

Плівка з поліуретану, що використовується для захисту автомобільних фар, може допомогти запобігти й виправити такі види пошкоджень:

  1. Сколи та подряпини. Вона також може приховати наявні незначні подряпини.
  2. Тьмяність. УФ-випромінювання може спричинити тьмяність і мутність пластику фар.
  3. Ушкодження від комах. Захист фар автомобіля плівкою може допомогти уникнути таких ушкоджень і полегшити їх видалення у разі необхідності.
  4. Вплив хімічних речовин. Внаслідок обклеювання фар бронеплівкою створюється бар’єр, який захищає фари від шкідливого впливу.
  5. Засвічування й відблиски. Поклейка захисної плівки на фари зробить рух на дорозі комфортнішим і безпечнішим як для вас, так і для інших водіїв.
 • Обмерзання. Бронювання фар плівкою допомагає захистити фари від пошкоджень, які можуть виникнути через обмерзання. Також плівка, яку використовують для бронювання фар автомобіля, має гладку поверхню, що може зменшити прилипання льоду до фар.

Як відбувається обклеювання фар плівкою

Для обклеювання автомобільних фар ми використовуємо поліуретанову плівку (PPF – Paint Protection Film). Цей тип плівки широко використовується для захисту фар від механічних пошкоджень, подряпин і відколів. Вона зазвичай прозора й має високий рівень стійкості до ультрафіолетового випромінювання. Поліуретанова плівка самовідновлюється. Це означає, що дрібні подряпини можуть зникнути під впливом тепла.

Процес встановлення захисту фар поліуретановою плівкою в середньому займає близько 1,5-3 годин. Точний час залежить від стану фар, а також від того, чи є необхідність їх полірувати перед обклеюванням.

Також варто враховувати, що після встановлення антигравійного захисту фар може знадобитися деякий час для висихання й фіксації. Зазвичай рекомендується уникати миття автомобіля й впливу вологи на фари протягом перших 24-48 годин після встановлення, щоб забезпечити якісне з’єднання клейової сторони плівки з поверхнею фар.

Тонування фар плівкою

Крім обклеювання фар плівкою, ми також надаємо послугу тонування фар. Цей процес аналогічний обклеюванню фар захисною плівкою, тільки замість захисної плівки використовується кольорова. Завдяки кольоровому тонуванню фар ви зможете додати своєму автомобілю «родзинку» й вигідно виділитися на тлі інших транспортних засобів. Однак врахуйте, що в українському законодавстві є певні вимоги до тонування фар плівкою. Так, тонування фар кольоровою плівкою допускається, якщо воно не змінює колір світла фар і не знижує світлопропускання фар нижче допустимого рівня.

Як замовити бронювання фар в Одесі

Однак важливо пам’ятати, що якість встановлення плівки має велике значення. Неправильне обклеювання фар захисною плівкою може виглядати некрасиво, до того ж можуть з’являтися бульбашки. Щоб отримати максимальну користь від обклеювання фар поліуретановою плівкою, найкраще звернутися до наших професіоналів Stek Odesa, які спеціалізуються на цьому виді робіт. Для цього можна залишити заявку на сайті або зв’язатися з нашими менеджерами за вказаними контактами. Ви отримаєте детальну консультацію щодо послуги, вартості бронювання фар та запису.

Ми надаємо 10 років гарантії на плівку, що свідчить про високу якість матеріалів, які використовуються в роботі, та високий рівень професіоналізму наших фахівців.

Бажаєте захистити оптику
прозорою або стайлінг-плівкою?

FAQ

Стайлінг оптики транспортного засобу передбачає обклеювання фар антигравійною плівкою. Бронювання фар плівкою запобігає появі тріщин, сколів та потертостей, а також захищає від ультрафіолету. Матеріал має особливу текстуру, яка здатна надати оптиці більш стильний і привабливий зовнішній вигляд з певним затемненням, а також забезпечити блиск. У нас в наявності STEK DYNOshade, STEK DYNOsmoke, STEK DYNOfancy, STEK DYNOstorm, які додадуть вашому авто унікальності та стилю.

Бронювання фар та обклеювання фар захисною плівкою – це різні назви однієї послуги. Якщо вам потрібне обклеювання освітлювальних приладів, звертайтеся до компанії Stek Odesa. У нас оптимальна ціна обклеювання фар і гарантія на виконану роботу. Наші спеціалісти використовують якісні матеріали відомих світових брендів.

Ні, після бронювання фар автомобіля плівку не буде видно, особливо якщо вона нанесена фахівцями. Матеріал зазвичай повністю прозорий і призначений для захисту від сколів, подряпин та інших негативних впливів, водночас він зберігає оригінальний зовнішній вигляд фар і задніх ліхтарів. Захисний шар повинен бути натягнутий і приклеєний рівномірно й акуратно, щоб забезпечити невидимість і захист оптики.

Покриття фар плівкою не погіршуватиме прохід світла. Плівка для фар авто спеціально розроблена так, щоб бути прозорою й майже невидимою. Захисне покриття має високу світлопроникність, тож світло від фар може проходити через нього з мінімальними втратами. Це забезпечує збереження яскравості й ефективності фар навіть після обклеювання фар бронеплівкою.

Час, необхідний для обклеювання фар плівкою, може змінюватися залежно від декількох факторів, зокрема від складності форми оптики. Переважно встановлення бронеплівки для фар і задніх ліхтарів займає близько 1,5-3 годин. Складні форми скла оптики можуть вимагати більше часу. Тому варто обговорити з автосервісом, де здійснюватиметься наклеювання, точний час, необхідний для конкретного виду оптики.