1. Home
  2. /
  3. Поліуретанова плівка STEK
  4. /
  5. Сіра глянцева плівка DYNOgray

Сіра глянцева плівка
DYNOgray

Глянцева плівка для захисту кузову
сірого кольору

ХАРАКТЕРИСТИКИ ПЛІВКИ DYNOgray

Сіра глянцева плівка на авто DYNOgray — це міцна поліуретанова плівка, яка не лише захищає автомобіль, а й надає йому доглянутого вигляду.

Товщина8 mil (203µ)
Глянець>80 at 60o
Міцність на розрив34MPa (D-412)
Подовження при розриві550% (D-412)
Гарантія7 років

ГАЛЕРЕЯ

Переваги DYNOgray

До переваг сірої плівки на авто варто віднести: 

  • Гідрофобні властивості. Завдяки вкрапленням нанокераміки створюється тонка водовідштовхувальна плівка, яка перешкоджає осадженню крапель води та бруду. Завдяки цьому вода і бруд легко змиваються, не залишаючи слідів.
  • Зниження ризику виникнення корозії. Дрібні подряпини на лакофарбовому покритті автомобіля можуть призвести до виникнення корозії. Плівка DYNOgray захищає лакофарбове покриття автомобіля від подряпин, у такий спосіб знижуючи ймовірність виникнення корозії.
  • Універсальний колір. Сіра поліуретанова плівка додасть автомобілю солідності. До того ж сірий колір підходить до будь-якого стилю автомобіля. Він не такий мазкий, як чорний, а також не так вигорає на сонці, як білий.

Як клеїти поліуретанову плівку DYNOgray

Щоб наклеїти плівку, крім самої плівки, вам знадобиться розчинник для очищення поверхні та ракель.

Після очищення й полірування поверхні зніміть із плівки захисний шар і прикладіть її до поверхні. Використовуйте ракель, щоб розрівняти плівку й уникнути появи бульбашок повітря. Після цього за допомогою гострих ножиць або ножа обріжте надлишки плівки.

Де краще купити сіру глянсову плівку для авто

На сайті Stek Odesa ви знайдете якісну сіру глянсову плівку для авто, а також інші види поліуретанових плівок. Усі плівки оригінальні й відрізняються високою якістю, адже ми напряму співпрацюємо з виробниками. Крім придбання плівки, ви також можете скористатися послугою обклеювання автомобіля плівкою

Щоб купити сіру глянсову плівку для авто, необхідно натиснути на кнопку «Отримати консультацію». З вами зв’яжеться представник компанії, ознайомить із ціною й допоможе розрахувати необхідну кількість плівки саме для вашої моделі автомобіля.

ЗАЦІКАВИЛА
ПЛІВКА?