1. Home
 2. /
 3. Поліуретанова плівка STEK
 4. /
 5. Поліуретанова плівка з малюнком...

Поліуретанова плівка
з малюнком кованого карбону DYNOforged-gloss

Поліуретанова плівка
що імітує структуру кованого карбону

ХАРАКТЕРИСТИКИ ПЛІВОК СЕРІЇ DYNOforged

Плівки серії DYNOforged мають багатошарову структуру. Міцний верхній шар (TOP COAT) забезпечує стійкість до механічних пошкоджень. Плівки імітують структуру кованого карбону та мають глянцеву або матову поверхні

Товщина8 mil (203µ)
Глянець>80 at 60o
Міцність на розрив34MPa (D-412)
Подовження при розриві550% (D-412)
Гарантія7 років

ГАЛЕРЕЯ

Глянсова поліуретанова плівка з малюнком кованого карбону DYNOforged-gloss – це антигравійна захисна плівка з імітацією структури кованого карбону. Вона призначена для захисту лакофарбового покриття кузова від пошкоджень, а також для стайлінгу автомобіля.

Переваги плівки DYNOforged-gloss

Глянсова плівка під кований карбон DYNOforged-gloss має багатошарову структуру з дуже міцним та еластичним верхнім шаром з водовідштовхувальним ефектом. Завдяки цьому вона захищає не тільки від механічних пошкоджень, як-от подряпини та потертості, але також від дорожніх реагентів і бруду, хімічних реактивів, слідів від комах і пташиного посліду.

Перерахуємо ключові переваги DYNOforged-gloss:

 • багатошарова структура;
 • міцний верхній шар;
 • гідрофобний ефект;
 • гарантія 7 років.

Як клеїти поліуретанову плівку DYNOforged-gloss

Плівка клеїться на попередньо вимиті та знежирені частини автомобіля за допомогою мильного розчину. Після цього бульбашки й нерівності на ній розгладжується вигонкою, а в кінці процедури надлишки матеріалу обрізаються.

Де найкраще купити глянсову плівку з малюнком кованого карбону для авто

У нас ви можете придбати оригінальні плівки STEK за найвигіднішою ціною. Щоб купити глянсову плівку з малюнком кованого карбону DYNOforged-gloss, залиште свої контакти. Протягом кількох хвилин з вами зв’яжеться менеджер, щоб зорієнтувати щодо вартості й допомогти розрахувати необхідну кількість плівки для вашої машини. Також у нас ви можете обклеїти авто плівкою. Наші досвідчені майстри зроблять це швидко та якісно.

Чому варто вибрати STEK Odesa:

 • співпрацюємо з виробником безпосередньо;
 • індивідуальний підхід до кожного клієнта;
 • гарантія на роботи та матеріали;
 • широкий вибір послуг з догляду за авто.

ЗАЦІКАВИЛА
ПЛІВКА?