1. Home
 2. /
 3. Поліуретанова плівка STEK
 4. /
 5. Прозора перламутрова плівка DYNOprism

Прозора перламутрова плівка
DYNOprism

Плівка для захисту кузову
з прозорою основою та перламутровим ефектом

ХАРАКТЕРИСТИКИ ПЛІВКИ DYNOprism

Прозора плівка DYNOprism має багатошарову структуру. Міцний верхній шар (TOP COAT) забезпечує стійкість до механічних пошкоджень. Плівка має прозору структуру, а значить не змінює колір авто, роблячи його поверхню перламутровою. Ідеально підходить для того, щоб додати стилю, при цьому кардинально не змінюючи зовнішність автомобіля

Товщина8 mil (203µ)
Глянець>80 at 60o
Міцність на розрив34MPa (D-412)
Подовження при розриві550% (D-412)
Гарантія7 років

ГАЛЕРЕЯ

Прозора перламутрова плівка для авто DYNOprism — це преміальна антигравійна багатошарова поліуретанова плівка для захисту транспортного засобу від механічних пошкоджень, а також для стайлінгу.

Переваги DYNOprism

Особливість плівки DYNOprism полягає в її здатності змінювати колір залежно від кута освітлення через наявність у складі термопластичного матеріалу, з якого вона виготовлена, металізованих частинок.

Завдяки еластичному надміцному гідрофобному верхньому шару плівка хамелеон для авто надійно захищає його від механічних пошкоджень, зокрема подряпин і відколів, відштовхує забруднення, як-от пташиний послід, сліди від комах і бітум, а також запобігає появі плям від води й хімічних реактивів.

Бувши прозорою, плівка не змінює колір авто, однак створює перламутровий ефект, тому вона ідеальна для стайлінгу у випадку, коли не потрібні кардинальні зміни зовнішнього вигляду автомобіля.

Перерахуємо ключові переваги плівки:

 • еластичний надміцний верхній шар;
 • гідрофобний ефект;
 • гарний перламутровий відтінок;
 • гарантія 10 років.

Як клеїти поліуретанову плівку DYNOprism

Плівка клеїться на попередньо вимиті й знежирені частини автомобіля за допомогою спеціального мильного розчину, розгладжується вигонкою до ідеального прилягання, після чого зайві шматки обрізаються.

Де найкраще купити плівку хамелеон для авто

У нас ви можете придбати оригінальні плівки STEK за найвигіднішою ціною. Щоб купити плівку хамелеон для авто, натисніть кнопку «Отримати консультацію» і залиште свої контакти. Протягом хвилини з вами зв’яжеться менеджер, щоб зорієнтувати щодо ціни й допомогти розрахувати необхідну кількість плівки для вашого авто. Також у нас ви можете обклеїти авто плівкою – наші досвідчені майстри зроблять це швидко та якісно.

Чому варто вибрати STEK Odesa:

 • співпрацюємо з виробником безпосередньо;
 • гарантія на роботи та матеріали;
 • індивідуальний підхід до кожного клієнта;
 • широкий вибір послуг із догляду за авто.

ЗАЦІКАВИЛА
ПЛІВКА?