1. Home
  2. /
  3. Поліуретанова плівка STEK
  4. /
  5. Карбонова плівка DYNOcarbon-matte

Карбонова плівка
DYNOcarbon-matte

Поліуретанова плівка яка імітує структуру матового карбону

ХАРАКТЕРИСТИКА ПЛІВКИ DYNOcarbon-matte

Плівки серії DYNOcarbon мають багатошарову структуру. Міцний верхній шар (TOP COAT) забезпечує стійкість до механічних пошкоджень. Плівки імітують структуру класичного карбону та мають глянцеву або матову поверхні

Товщина8 mil (203µ)
Глянець>30 at 60o
Міцність на розрив34MPa (D-412)
Подовження при розриві550% (D-412)
Гарантія7 років

ГАЛЕРЕЯ

Матова карбонова плівка DYNOcarbon-matte — це матеріал, який імітує зовнішній вигляд вуглецевого волокна і має матову текстуру. Найчастіше матовий карбон використовують в автомобільній тюнінговій індустрії.

Переваги плівки DYNOcarbon-matte

Серед переваг матової карбонової плівки на авто:

  • Імітація вуглецевого волокна. Плівка точно відтворює зовнішній вигляд вуглецевого волокна, надаючи обробленій поверхні сучасного та спортивного вигляду.
  • Матова текстура. Завдяки матовій текстурі поверхня авто має елегантний вигляд і вигідно виділяється на тлі інших автомобілів.
  • Захист поверхні. Матова автомобільна плівка під карбон забезпечує додатковий захист від подряпин, відколів, а також ультрафіолетового випромінювання.
  • Легке наклеювання. Плівку легко наклеїти на поверхню автомобіля. Її також легко зняти.

Як клеїти карбонову плівку DYNOcarbon-matte

Для початку очистьте поверхню, далі відріжте потрібний розмір плівки й нанесіть її на підготовлену поверхню, починаючи з одного краю і поступово притискаючи її, щоб уникнути утворення бульбашок і складок. Після цього залиште плівку на кілька годин або діб, щоб клей повністю зафіксувався.

Де найкраще купити матову карбонову плівку для авто

На нашому сайті ви можете купити карбонову плівку за вигідною ціною. Вся представлена продукція оригінальна, оскільки ми співпрацюємо безпосередньо з виробником.

Ви також можете обклеїти авто плівкою у Stek Odesa. Для замовлення послуги достатньо натиснути кнопку «Замовити плівку», залишити свій номер телефону й дочекатися дзвінка менеджера.

ЗАЦІКАВИЛА
ПЛІВКА?