1. Home
  2. /
  3. Поліуретанова плівка STEK
  4. /
  5. Прозора поліуретанова плівка з...

Прозора поліуретанова плівка
з малюнком дамаської сталі DYNOdamascus-clear

Прозора поліуретанові плівка
що імітує структуру дамасскої сталі

ХАРАКТЕРИСТИКИ ПЛІВОК СЕРІЇ DYNOdamascus

Плівки серії DYNOdamascus мають багатошарову структуру. Міцний верхній шар (TOP COAT) забезпечує стійкість до механічних пошкоджень. Плівки імітують структуру дамасскої сталі та мають глянцеву поверхню

Товщина8 mil (203µ)
Глянець>80 at 60o
Міцність на розрив34MPa (D-412)
Подовження при розриві550% (D-412)
Гарантія7 років

ГАЛЕРЕЯ

Прозора поліуретанова плівка з малюнком дамаської сталі – це матеріал, який застосовується для захисту та стайлінгу кузова автомобіля чи окремих його елементів.

Переваги плівки DYNOdamascus-clear

До переваг поліуретанової плівки з малюнком дамаської сталі належать:

  • Привабливість. Така плівка надасть вашому автомобілю унікального та стильного зовнішнього вигляду.
  • Захист кузова. Поліуретанова плівка забезпечує захист автомобіля від подряпин, відколів, а також впливу різних погодних умов і хімічних речовин.
  • Довговічність. Автомобільна плівка з малюнком дамаської сталі має високу стійкість до впливу ультрафіолетових променів, що запобігає її вицвітанню та тьмянінню.

Ці переваги роблять плівку з малюнком дамаської стали привабливим варіантом для тих, хто хоче змінити вигляд свого автомобіля і водночас забезпечити захист покриття.

Як клеїти поліуретанову плівку DYNOdamascus-clear

Очистьте поверхню автомобіля від бруду, пилу та жиру за допомогою води й м’якого мийного засобу. Потім ретельно протріть поверхню сухою й чистою тканиною. Виріжте плівку потрібного розміру й нанесіть її на авто, уникаючи утворення складок і бульбашок. Залиште автомобіль на кілька годин для повного висихання.

Процес нанесення плівки є досить складним. Тому якщо ви не маєте необхідних навичок, краще звернутися до фахівців, щоб вони забезпечили якісний результат.

Де найкраще купити прозору плівку з малюнком дамаської сталі для авто

У Stek Odesa можна придбати прозору поліуретанову плівку з малюнком дамаської сталі DYNOdamascus-clear. Щоб купити матеріал, тисніть на кнопку «Замовити плівку» й заповнюйте форму зворотного зв’язку. Найближчим часом з вами зв’яжеться наш менеджер, щоб проконсультувати щодо матеріалу. Завдяки прямій співпраці з виробником у нас лише оригінальна продукція. Якщо ж вам необхідно обклеїти авто плівкою, ви також можете звернутися до Stek Odesa.

ЗАЦІКАВИЛА
ПЛІВКА?