1. Home
 2. /
 3. Наші послуги
 4. /
 5. Бронювання лобового скла автомобіля

Бронювання лобового скла автомобіля
в Одесі

Надійний захист лобового скла вашого автомобіля від сколів, подряпин та інших слідів щоденної експлуатації

Бронювання скла плівкою – це процес наклеювання захисної плівки на поверхню лобового скла автомобіля з метою підвищення його стійкості й покращення захисту від механічних пошкоджень, як-от тріщини, відколи, подряпини тощо.

ГАЛЕРЕЯ РОБІТ

Бронювання лобового скла в детейлінг-студії STEK Odesa

Дзвінок

Щоб записатися на обклеювання лобового скла захисною плівкою, зателефонуйте нам за одним із номерів, вказаних на сайті. Також ви можете заповнити форму зворотного зв’язку на нашому вебресурсі, вказавши свій контактний номер, наш менеджер зв’яжеться з вами в найкоротші терміни.

Консультація

Під час телефонної розмови оператор із задоволенням відповість на всі ваші запитання про послугу, зорієнтує щодо вартості бронювання лобового скла саме для вашої моделі автомобіля й запише на проведення процедури в зручний для вас час.

Ваш візит

Після успішного запису на бронювання лобового скла вам потрібно доставити транспортний засіб до детейлінг-студії STEK Odesa у вказаний час. Наші спеціалісти приймуть ваш автомобіль для подальшого виконання робіт.

Виконання бронювання лобового скла

Фахівці здійснять транспортування вашого автомобіля у спеціальний бокс. Це забезпечить оптимальні умови для проведення процедури. Потім із використанням високоякісної антигравійної плівки майстри виконають обклеювання лобового скла.

Оплата послуги й отримання гарантії

Після завершення робіт у детейлінг-студії ви отримаєте свій автомобіль із броньованим лобовим склом, а також гарантію на проведені фахівцями роботи. Оплата за послуги здійснюється після здійснення бронювання.

Що таке бронеплівка

Бронеплівка або захисна плівка – це спеціальна поліуретанова плівка, що застосовується для захисту поверхонь від пошкоджень та нанесення додаткової міцності. Бронювання лобового скла від сколів і тріщин запобігає їх поширенню та підвищує безпеку водіння.

Однією з основних переваг бронеплівки на лобове скло є те, що вона забезпечує захист поверхні без зміни зовнішнього вигляду чи дизайну об’єкта. Вона також легко видаляється без пошкодження поверхні, на яку вона була нанесена, що робить її популярним варіантом. Плівка має гідрофобні властивості (ефект «антидощ»), тобто вона відштовхує воду.

Процес бронювання скла

Процес бронювання скла плівкою вимагає досвіду та професійних навичок, щоб забезпечити правильне встановлення та найкращі результати.

Він складається з кількох етапів:

 1. Підготовка скла.
 2. Вирізання плівки.
 3. Змочування скла.
 4. Приклеювання плівки.
 5. Викочування води з-під плівки.
 6. Різання та оброблення країв.
 7. Висихання.

Час встановлення плівки для захисту лобового скла від каміння може змінюватися залежно від декількох факторів, зокрема складності форми скла, розміру плівки та умов навколишнього середовища. Зазвичай процес встановлення займає від 1 до 3 години.

Скільки коштує бронювання лобового скла

Ціна обклеювання лобового скла захисною плівкою залежить від кількох факторів, зокрема типу бронеплівки, складності встановлення, а також моделі автомобіля. Так, площа лобового скла різних моделей може суттєво відрізнятися. З урахуванням цих факторів вартість формується для кожного конкретного випадку. Потрібно звернутися до фахівців, щоб дізнатися на захист лобового скла ціну саме для вашого транспортного засобу.

Чому варто обрати послугу бронювання лобового скла від Stek в Одесі

Компанія Stek – це про якісний детейлінг від професіоналів. Завдяки десятирічному досвіду та добросовісному сервісу кількість задоволених клієнтів щодня зростає. В роботі використовуються тільки якісні матеріали для захисту лобового скла від сколів, що є основою досягнення тривалого результату. Залежно від умов експлуатації сервіс надає гарантію на виконану роботу.

Для замовлення послуги встановлення захисної плівки звертайтеся за контактами:

м. Одеса, вул. Отамана Головатого, 22

(067) 108 62 70

Бажаєте захистити лобове скло
плівкою?

FAQ

Бронеплівка FLEX – відмінний захист лобового скла від сколів, тріщин і подряпин. А ще вона зменшує ризик розбити скло під час ДТП. Деякі типи плівки мають властивості фільтрації ультрафіолетових променів, що захищає водія та пасажирів від шкідливого впливу УФ-випромінювання та допомагає запобігти вигоранню салону автомобіля. Загалом бронеплівка FLEX підвищує рівень захищеності автівки.

Зазвичай період служби захисної плівки для автомобіля становить 15 000-30 000 км. До антигравійної плівки може ще додаватися керамічне покриття, що продовжує загальний термін експлуатації. У нашому сервісному центрі передбачені усі умови, щоб якісно здійснити обклеювання лобового скла бронеплівкою на ваше авто. Завдяки цьому плівка прослужить вам тривалий час.

Час, передбачений для обклеювання лобового скла бронеплівкою, може змінюватися залежно від декількох факторів, зокрема від складності форми автомобільного скла та його площі, розміру плівки, а також умов навколишнього середовища. Переважно встановлення антигравійної плівки на лобове скло автомобіля займає від однієї до трьох годин.

Якщо на лобовому склі вже є дефекти, то це може вплинути на якість й ефективність наклеєної захисної плівки. Зокрема, дефекти можуть сприяти утворенню бульбашок, що зменшуватиме захист, а також робитиме плівку помітною. Загалом якщо йдеться про невеликі подряпини, то вони можуть стати менш видимими після обклеювання лобового скла плівкою, однак значні тріщини або серйозні пошкодження можуть знизити рівень захисту.

Бронеплівка на лобове скло потребує певного догляду. У перші декілька днів після обклеювання лобового скла плівкою уникайте потрапляння на неї води й мийних засобів. Надалі під час очищення не варто використовувати сильний напір води на стики й під коміри плівки. Водночас рекомендується використовувати поролонові губки під час ручного чищення. Також варто уникати сильних хімічних засобів. Натомість краще вибирати спеціальні шампуні для автомобілів.