1. Home
 2. /
 3. Поліуретанова плівка STEK
 4. /
 5. Поліуретанова плівка з малюнком...

Поліуретанова плівка
з малюнком кованого карбону DYNOforged-matte

Поліуретанова плівка
що імітує структуру кованого карбону

ХАРАКТЕРИСТИКИ ПЛІВОК СЕРІЇ DYNOforged

Плівки серії DYNOforged мають багатошарову структуру. Міцний верхній шар (TOP COAT) забезпечує стійкість до механічних пошкоджень. Плівки імітують структуру кованого карбону та мають глянцеву або матову поверхні

Товщина8 mil (203µ)
Глянець>30 at 60o
Міцність на розрив34MPa (D-412)
Подовження при розриві550% (D-412)
Гарантія7 років

ГАЛЕРЕЯ

Матова поліуретанова плівка з малюнком карбону DYNOforged-matte — це антигравійна захисна плівка, яка імітує структуру кованого карбону. Вона призначена для захисту лакофарбової поверхні кузова від пошкоджень та для стайлінгу автомобіля.

Переваги плівки DYNOforged-matte

Матова плівка під кований карбон має структуру з кількох шарів із міцним та еластичним верхнім шаром, який забезпечує стійкість до механічних пошкоджень — дрібні потертості та подряпини затягуються без термічного оброблення. Завдяки гідрофобному ефекту плівка захищає автомобіль також від дорожніх реагентів, хімічних розчинів, пташиного посліду, бітуму та фарби.

Перерахуємо ключові переваги плівки:

 • багатошарова структура;
 • міцний верхній шар;
 • гідрофобний ефект;
 • гарантія 7 років.

Як клеїти поліуретанову плівку DYNOforged-matte

Плівка клеїться на ретельно вимиті та знежирені частини автомобіля за допомогою спеціального мильного розчину, після чого розгладжується вигонкою до ідеального прилягання. Наприкінці процедури надлишки плівки обрізаються.

Де найкраще купити матову плівку з малюнком кованого карбону для авто

У нас ви можете придбати оригінальні плівки STEK за найвигіднішою ціною. Щоб купити матову плівку кований карбон DYNOforged-matte, залиште свої контакти. Найближчим часом з вами зв’яжеться менеджер, щоб зорієнтувати щодо ціни й допомогти розрахувати необхідну кількість плівки. Також у нас ви можете обклеїти авто плівкою — наші досвідчені майстри зроблять це швидко та якісно.

Чому варто вибрати STEK Odesa:

 • співпрацюємо з виробником безпосередньо;
 • гарантія на роботи та матеріали;
 • Індивідуальний підхід до кожного клієнта;
 • широкий вибір послуг з догляду за авто.

ЗАЦІКАВИЛА
ПЛІВКА?