1. Home
  2. /
  3. Поліуретанова плівка STEK
  4. /
  5. Атермальна тонувальна плівка NEX

Атермальна тонувальна плівка
NEX

Атермальна тонувальна плівка

ХАРАКТЕРИСТИКИ ПЛІВКИ NEXseries

Атермальна тонувальна плівка NEX – це нанокерамічна плівка преміумкласу, яка забезпечує ефективний захист салону авто від надмірного тепла

ПродуктСвітлопропускання, %Відбиття сонячної енергії, %Захист від ІЧ-випромінювання, %Захист від ультрафіолету, %
NEX 055935799
NEX 1515884699
NEX 3535804099
NEX 4545733199
NEX 7070662899

ГАЛЕРЕЯ

Переваги тонувальної плівки NEX

Атермальна плівка для автомобіля має багато переваг. Серед них:

  • Прозорість. Завдяки цьому плівка не впливає на рівень освітлення й забезпечує комфортне водіння.
  • Відведення тепла. Атермальна плівка для тонування авто NEX сприяє зниженню температури всередині автомобіля влітку, що, зі свого боку, покращує мікроклімат і зменшує навантаження на систему кондиціювання.
  • Відсутність впливу на сигнали. У складі плівки немає металевих шарів, тому вона не перешкоджає супутниковим та радіосигналам.
  • Захист від ультрафіолету та відблисків. Матеріал розроблений так, щоб фільтрувати шкідливі УФ-промені й у такий спосіб запобігати вицвітанню салону й появі відблисків.

Як клеїти атермальну плівку NEX

Для наклеювання атермальної плівки на автомобіль необхідно очистити скло від бруду. Потім потрібно нанести розчин і акуратно наклеїти плівку. Після цього варто скористатися інструментом для вирівнювання. Процес вимагає спеціальних навичок, тому краще все ж звернутися до професіоналів.

Де найкраще купити атермальну тонувальну плівку для авто

Купити атермальну плівку для авто варто у компанії Stek Odesa. Ми займаємося захисними й тонувальними плівками вже понад 10 років. До того ж безпосередньо співпрацюємо з виробниками, тому можемо гарантувати оригінальність продукції. В асортименті є великий вибір матеріалів різних відтінків, зокрема й чорна атермальна плівка.

Для замовлення клацніть на «Отримати консультацію» та залиште свої контакти. Наш менеджер зв’яжеться з вами, назве актуальну вартість і допоможе розрахувати необхідну кількість матеріалу для вашого транспортного засобу. До того ж наша компанія здійснює якісне тонування автомобіля.

ЗАЦІКАВИЛА
ПЛІВКА?