1. Home
  2. /
  3. Поліуретанова плівка STEK
  4. /
  5. Чорна глянцева плівка DYNOblack

Чорна глянцева плівка
DYNOblack

Глянцева плівка для захисту кузову
чорного кольору

ХАРАКТЕРИСТИКИ ПЛІВКИ DYNOblack

Чорна глянцева плівка для авто DYNOblack — міцна та еластична плівка з поліуретану товщиною 200 мікронів. Вона забезпечує надійний захист лакофарбового покриття автомобіля й може бути нанесена на будь-яку частину кузова, зокрема на бампер, капот, крила, фари, дзеркала тощо.

Товщина8 mil (203µ)
Глянець>80 at 60o
Міцність на розрив34MPa (D-412)
Подовження при розриві550% (D-412)
Гарантія7 років

ГАЛЕРЕЯ

Переваги DYNOblack

Серед переваг DYNOblack:

  • Високий рівень захисту кузова. Плівка DYNOblack витримує удари дрібного каміння, гравію й інших предметів, які можуть призвести до утворення подряпин на лакофарбовому покритті автомобіля. 
  • Економія на обслуговуванні автомобіля. Заміна пошкодженого лакофарбового покриття є дорогою процедурою. Плівка ж захищає авто й у такий спосіб дозволяє знизити витрати на його обслуговування.
  • Захист від вологи. DYNOblack має вкраплення нанокераміки, завдяки яким на поверхні автомобіля не осідають краплі води. 

Як клеїти плівку DYNOblack

Недостатньо купити чорну плівку для авто, її ще потрібно правильно поклеїти. Крім попереднього очищення та знежирення передбачуваної області наклеювання, плівку необхідно також правильно нанести. Краще починати з центру плівки й рухатися до країв, щоб уникнути появи бульбашок повітря.

Якщо ви не впевнені у своїх силах, краще звернутися до фахівців. Вони зможуть наклеїти плівку правильно й розкажуть про те, як доглядати за нею.

Де найкраще купити чорну плівку для авто

На сайті Stek Odesa ви можете купити чорну глянцеву плівку для авто. Вся продукція є оригінальною, оскільки ми співпрацюємо безпосередньо з виробником. Також на плівку діє гарантія 10 років.

Ми також можемо обклеїти авто плівкою. Щоб дізнатися докладніше, натисніть на кнопку «Отримати консультацію». Найближчим часом з вами зв’яжеться менеджер, щоб обговорити деталі. Ми гарантуємо індивідуальний підхід та увагу до найдрібніших деталей.

ЗАЦІКАВИЛА
ПЛІВКА?