1. Home
 2. /
 3. Поліуретанова плівка STEK
 4. /
 5. Плівка для захисту та...

Плівка для захисту та тонування оптики
DYNOshadow

Поліуретанова плівка коричневого кольору
для захисту передньої та задньої оптики з ефектом притемнення

ХАРАКТЕРИСТИКИ ПЛІВКИ DYNOshadow

Плівки для захисту оптики виготовлені з поліуретану та мають багатошарову структуру . Міцний верхній шар (TOP COAT) забезпечує стійкість до механічних пошкоджень. Плівки захищають оптику від сколів та помутніння

Товщина8 mil (203µ)
Cвітлопропускання40%
Глянець>80 at 60o
Міцність на розрив45MPa (D-412)
Подовження при розриві450% (D-412)
Гарантія7 років

ГАЛЕРЕЯ

Поліуретанова плівка для фар DYNOshadow – це прозора багатошарова антигравійна плівка для захисту та тонування фар (передньої та задньої оптики).

Переваги DYNOshadow

Ця плівка виготовляється з термопластичного поліуретану високої якості. Вона стійка до механічних пошкоджень, таких як удари гравію, відколи та подряпини.

Перерахуємо ключові переваги плівки:

 • міцний верхній шар;
 • коричневий колір;
 • коефіцієнт світлопропускання – 40%;
 • самовідновлення;
 • гарантія – 7 років.

Завдяки міцному лаковому верхньому шару плівка надійно захищає оптику від механічних пошкоджень, появи плям від води та дорожнього масла, слідів комах, а також запобігає втраті блиску та помутнінню оптики. Коричневий колір забезпечує ефект затемнення, тому DYNOshadow застосовується також як плівка для тонування оптики.

Плівка для бронювання фар DYNOshadow зберігає свій первісний вигляд протягом усього періоду експлуатації – не розтріскується, не створює бульбашок і не жовтіє.

Як клеїти антигравійну плівку DYNOshadow

На попередньо вимиті, знежирені та відполіровані фари за допомогою мильного розчину наклеюється плівка, відокремлена від захисної підкладки. Щільно прилегла плівка розгладжується вигонкою, а надлишок матеріалу обрізається.

Де найкраще купити бронеплівку для фар DYNOshadow

Щоб купити бронеплівку для фар у нас, натисніть кнопку «Отримати консультацію» і залиште свій контакт, після чого з вами зв’яжеться наш представник, який зорієнтує щодо вартості та допоможе розрахувати необхідну кількість плівки саме для вашої моделі автомобіля. Також у нас ви можете замовити обклеювання фар плівкою. Наші досвідчені майстри зроблять це швидко та якісно.

Чому варто вибрати STEK Odesa

 1. Ми співпрацюємо з виробником плівки, тому в нас тільки оригінальні матеріали.
 2. Ми орієнтовані на клієнта і в кожному разі підберемо оптимальне рішення.
 3. Пропонуємо повний комплекс послуг із захисту, стайлінгу та догляду за автомобілем.
 4. Надаємо гарантію на роботи та матеріали.

ЗАЦІКАВИЛА
ПЛІВКА?