1. Home
  2. /
  3. Поліуретанова плівка STEK
  4. /
  5. Плівка для захисту та...

Плівка для захисту й тонування оптики
DYNOsmoke

Поліуретанова плівка чорного кольору
для захисту передньої та задньої оптики з ефектом притемнення

ХАРАКТЕРИСТИКИ ПЛІВКИ DYNOsmoke

Плівки для захисту оптики виготовлені з поліуретану та мають багатошарову структуру . Міцний верхній шар (TOP COAT) забезпечує стійкість до механічних пошкоджень. Плівки захищають оптику від сколів та помутніння

Товщина8 mil (203µ)
Cвітлопропускання35%
Глянець>80 at 60o
Міцність на розрив45MPa (D-412)
Подовження при розриві450% (D-412)
Гарантія7 років

ГАЛЕРЕЯ

Поліуретанова плівка для фар DYNOsmoke – це міцний матеріал із поліуретану високої якості, призначений для захисту й тонування оптики автомобіля.

Переваги DYNOsmoke

Поліуретанова плівка для фар автомобіля має низку переваг. Серед них:

  1. Стійкість до механічних пошкоджень. Антигравійна плівка для фар має додатковий шар захисту, який запобігає появі подряпин, відколів й інших пошкоджень.
  2. Довговічність. Якісна бронеплівка для фар служитиме тривалий час, перш ніж потрібно буде її замінити.
  3. Захист від помутніння. Антигравійна плівка для фар автомобіля DYNOsmoke має спеціальне покриття, яке запобігає запотіванню оптики в умовах високої вологості. Це покращує видимість у туманні й дощові дні, і у такий спосіб сприяє підвищенню рівня безпеки водіння.

Як клеїти антигравійну плівку DYNOsmoke

Для правильного встановлення антигравійної плівки потрібно дотримуватися певного алгоритму. Важливо почати з ретельного очищення фар від бруду. Потім варто акуратно підігнати плівку під форму фар, переконавшись, що вона прилягає без бульбашок і складок. Далі потрібно скористатися інструментами для вирівнювання й виштовхування повітря з-під плівки. Для кращого результату й уникнення помилок рекомендується довірити обклеювання професіоналам.

Де найкраще купити поліуретанову плівку для фар DYNOsmoke

Купити поліуретанову плівку для фар можна в нас на сайті. Для придбання вам необхідно натиснути на кнопку «Замовити плівку» та залишити свій номер телефону. Після цього з вами зв’яжеться наш представник, який назве ціну й допоможе розрахувати необхідну кількість матеріалу з урахуванням моделі вашого автомобіля.

Чому варто купити поліуретанову плівку для фар DYNOsmoke у нас:

  1. Ми забезпечуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта.
  2. Компанія Stek Odesa працює безпосередньо з виробником плівки, тому ми продаємо лише оригінальні товари.

Також у нас можна замовити послугу обклеювання фар плівкою. Фахівці Stek Odesa якісно та швидко встановлять матеріал на оптику вашого авто.

ЗАЦІКАВИЛА
ПЛІВКА?