1. Home
 2. /
 3. Наші послуги
 4. /
 5. Тонування автомобіля

Тонування автомобіля
в Одесі

Cучасні високотехнологічні плівки STEK з атермальним ефектом | Гарантія 30 років

Тонування скла автомобіля – це нанесення тонувальної плівки для зміни ступеня прозорості або кольору вікон. Вона захищає салон авто від сонячного світла й тепла, а також шкідливого впливу ультрафіолетових променів. Окрім того, вона підвищує рівень приватності, захищаючи від зайвих поглядів.

навіть зимою буває гаряче!

Акційна пропозиція
на тонування вашого авто атермальною плівкою*

Знижка -10% на тонування лобового та передніх бокових вікон атермальною плівкою

Знижка -15% на тонування всіх вікон атермальною плівкою, включно з лобовим

*Акція діє з 15.12.23 по 04.02.24

Варіанти тонування
плівками STEK

Оберіть необхідний вам варіант тонування авто

Євротонування
тонирование боковых стекол
Тонування заднього скла та вікон задніх пасажирів
Повне тонування
затонировать авто
Тонування всіх вікон
крім лобового
Тонування лобового
тонировка лобового стекла
Тонування
лобового скла автомобіля
Тонування одного скла
тонирование боковых стекол
Тонування
будь якого із вікон автомобіля

ГАЛЕРЕЯ РОБІТ

Чому треба затонувати авто 

Затонувати авто варто з декількох причин:

 • Захист від сонячного тепла. Це допомагає підтримувати комфортнішу температуру в салоні та зменшує навантаження на систему кондиціювання повітря.
 • Захист від УФ-променів. Автотонування захищає пасажирів і салон від ультрафіолетового випромінювання.
 • Підвищення рівня приватності та безпеки. Тонування скла робить його менш прозорими зовні, що забезпечує більшу конфіденційність. 
 • Захист від уламків скла. Тонування лобового скла й інших вікон допомагає запобігти розльоту уламків всередину салону в разі ДТП.
 • Захист від відблисків. Автотонування плівками STEK зменшує блиск від фар інших автомобілів або яскравого сонця.

Переваги тонування авто 

Тонування автомобіля, окрім зазначених вище можливостей, має декілька інших переваг. Зокрема, тонування скла покращує звукопоглинальні властивості авто. Рівень шуму може бути знижений на 4-5 дБ. Завдяки цьому поїздки в авто будуть більш комфортними для водія та пасажирів. До того ж тонування може надати більш привабливого вигляду вашому автомобілю.  

Що таке шкала пропускання світла 

Шкала пропускання світла (VLT, з англ. Visible Light Transmission) – це показник вимірювання того, скільки світла може пройти через плівку. Вона вказується у відсотках. Наприклад, якщо скло має VLT 70%, то це означає, що 70% світла пройде через нього, а 30% – буде заблоковано. Наразі ПДР України регламентують світлопропускання лобового скла на рівні 75% і переднього бокового скла – 70%.

Види тонування автомобіля в Одесі 

Можливе таке тонування авто в Одесі

 • євротонування (заднє скло й вікна пасажирів, які розміщуються ззаду);
 • всі вікна, окрім лобового;
 • лобове скло;
 • будь-яке скло на ваш вибір;
 • всі вікна.

Як виконуються роботи з тонування

Затонувати скло автомобіля якісно можуть тільки професійні майстри у спеціалізованих автоательє або сервісних центрах. Цей процес відбувається у кілька етапів:

 1. Підготовка автомобіля.
 2. Вибір тонувальної плівки.
 3. Вимірювання та нарізання плівки.
 4. Аплікація плівки на скло.
 5. Різання й обрізання плівки.
 6. Видалення зайвої вологи та повітря.
 7. Висихання та завершення процесу.

Правильне нанесення тонувальної плівки – це складний процес, який потребує досвіду та кваліфікації. Тому для кращого результату рекомендуємо звернутися до професіоналів компанії Stek. Це дозволить уникнути неправильного нанесення та пошкодження скла. Час, необхідний для завершення процесу тонування автомобіля, залежить від складності автомобільної конструкції, кількості й розміру вікон та типу плівки. Зазвичай процес тонування займає від кількох годин.

Переваги замовлення послуги в студії

Ми надаємо послуги з захисту кузова автомобіля, поклейки тонування на авто та стайлінгу вже понад 10 років. Наші майстри під час виконання робіт використовують високоякісні матеріали. 

На виконання робіт і матеріали надається гарантія. Щоб замовити послугу тонування автомобіля в наших майстрів, телефонуйте на номер (067) 115-22-70.

Бажаєте затонувати
автомобіль?

FAQ

Тонування автомобіля має такі переваги: захищає від уламків скла у разі аварії, захищає від впливу тепла, яскравого сонця й відблисків від інших машин у спеку, чим перешкоджає вигорянню салону, а також покращує зовнішній вигляд автомобіля й забезпечує анонімність на дорозі. Щоб дізнатися вартість тонування авто, зверніться до менеджера або залиште заявку на сайті.

Це залежить від моделі автомобіля й обсягу робіт (яке скло потрібно затонувати). У середньому, щоб затонувати скло у машині, потрібно до 5 годин. За цей час майстри оброблять і передню, і задню напівсфери. Після цього автомобіль можна одразу експлуатувати. Однак варто врахувати, що повністю тонування висихає за 5 днів влітку та за 2 тижні взимку, тому протягом цього терміну не можна опускати скло.

Найбільш популярні для поклейки тонування на авто плівки зі світлопроникністю 15-35%, що забезпечують високий рівень захисту від ультрафіолету й анонімність, а також відповідають вимогам ДСТУ. Крім того, мають попит плівки зі світлопроникністю понад 35%, які дозволяють трохи затемнити салон, однак не заважають огляду в будь-який час доби. Зверніться до майстрів нашого детейлінг-центру, щоб затонувати машину якісною плівкою.

STEK пропонує тонування якісними плівками – керамічними та атермальними, які в умовах дбайливої експлуатації та догляду здатні прослужити не один рік. Звертайтеся до нас, щоб затонувати переднє скло або інше скло в машині з гарантією до 7 років на послугу.