1. Home
 2. /
 3. Наші послуги
 4. /
 5. Тонування автомобіля

Тонування автомобіля
в Одесі

Cучасні високотехнологічні плівки STEK з атермальним ефектом | Гарантія 30 років

Тонування скла автомобіля – це нанесення тонувальної плівки для зміни ступеня прозорості або кольору вікон. Вона захищає салон авто від сонячного світла й тепла, а також шкідливого впливу ультрафіолетових променів. Окрім того, вона підвищує рівень приватності, захищаючи від зайвих поглядів.

навіть зимою буває гаряче!

Акційна пропозиція
на тонування вашого авто атермальною плівкою*

Знижка -10% на тонування лобового та передніх бокових вікон атермальною плівкою

Знижка -15% на тонування всіх вікон атермальною плівкою, включно з лобовим

*Акція діє з 15.12.23 по 04.02.24

Варіанти тонування
плівками STEK

Оберіть необхідний вам варіант тонування авто

Євротонування
тонирование боковых стекол
Тонування заднього скла та вікон задніх пасажирів
Повне тонування
затонировать авто
Тонування всіх вікон
крім лобового
Тонування лобового
тонировка лобового стекла
Тонування
лобового скла автомобіля
Тонування одного скла
тонирование боковых стекол
Тонування
будь якого із вікон автомобіля

ГАЛЕРЕЯ РОБІТ

Тонування автомобіля – це процес нанесення тонувальної плівки на скло автомобіля для зміни ступеня прозорості або кольору вікон.

Чому варто зробити тонування лобового скла авто

Затонувати авто варто з декількох вагомих причин:
 • Захист від сонячного світла та тепла. Тонування автомобільного скла може знизити кількість сонячного світла та тепла, що проникає в салон автомобіля. Це допомагає підтримувати комфортнішу температуру в салоні, особливо в спекотні літні дні, а також зменшує навантаження на систему кондиціювання повітря, що може вплинути на економію палива.
 • Захист від УФ-променів. Тонувальна плівка зазвичай може фільтрувати певну кількість ультрафіолетових (УФ) променів. УФ-випромінювання може бути шкідливим для шкіри пасажирів, також воно призводить до вицвітання та пошкодження інтер’єру автомобіля. Тонування скла в машині допомагає захистити від цих шкідливих впливів.
 • Підвищення рівня приватності та безпеки. Тонування бокового скла робить його менш прозорими зовні, що забезпечує більшу конфіденційність для пасажирів. Це особливо корисно, якщо вам потрібно залишити особисті речі в автомобілі або ж ви просто бажаєте уникнути уваги людей навколо.
 • Захист від уламків скла. У разі аварії або зіткнення плівка, що використовується для тонування скла на автомобілі, допомагає запобігти розльоту уламків всередину салону. Це може знизити ризик отримання травм склом та забезпечити додатковий захист для пасажирів.
 • Захист від відблисків. Тонування може зменшити блиск від фар інших автомобілів або яскравого сонця, що покращує видимість та знижує напругу очей водія.
Важливо відзначити, що затонувати машину можна по-різному. Результат залежатиме від вибраного рівня затемнення та типу плівки.

Як здійснюється тонування авто

Затонувати скло автомобіля якісно можуть тільки професійні майстри у спеціалізованих автоательє або сервісних центрах. Цей процес відбувається у кілька етапів:
 1. Підготовка автомобіля.
 2. Вибір тонувальної плівки.
 3. Вимірювання та нарізання плівки.
 4. Аплікація плівки на скло.
 5. Різання й обрізання плівки.
 6. Видалення зайвої вологи та повітря.
 7. Висихання та завершення процесу.
Правильне нанесення тонувальної плівки – це складний процес, який потребує досвіду та кваліфікації. Тому для кращого результату рекомендуємо звернутися до професіоналів компанії Stek. Це дозволить уникнути неправильного нанесення та пошкодження скла. Час, необхідний для завершення процесу тонування автомобіля, залежить від складності автомобільної конструкції, кількості й розміру вікон та типу плівки. Зазвичай процес тонування займає від кількох годин.

Де краще зробити тонування скла автомобіля в Одесі

Компанія Stek вже більш ніж 10 років надає послуги з захисту кузова автомобіля, поклейки тонування на авто та стайлінгу. У ході виконання робіт використовуються тільки високоякісні матеріали, зокрема поліуретанові плівки STEK. Пропонується декілька видів тонування:
 • атермальне тонування;
 • тонування фар плівкою;
 • тонування з дотриманням євростандартів;
 • повне тонування всіх вікон авто.
Затонувати скло в машині можна з гарантією. Її тривалість залежить від типу робіт та особливостей експлуатації. Щоб замовити послугу тонування автомобіля в компанії Stek, звертайтеся за контактами: м. Одеса, вул. Отамана Головатого, 22; (067) 115 22 70.

Бажаєте затонувати
автомобіль?

FAQ

Тонування автомобіля має такі переваги: захищає від уламків скла у разі аварії, захищає від впливу тепла, яскравого сонця й відблисків від інших машин у спеку, чим перешкоджає вигорянню салону, а також покращує зовнішній вигляд автомобіля й забезпечує анонімність на дорозі. Щоб дізнатися вартість тонування авто, зверніться до менеджера або залиште заявку на сайті.

Відповідно до ПДР України тонування лобового скла повинно забезпечувати високу світлопроникність — не менше 75%, бічних передніх — не менше 70%, але для решти ступінь світлопроникності не регламентований. Покарання за перевищення допустимого рівня затемнення при тонуванні скла – штраф. Також важливою умовою є те, що тонування не повинно змінювати сприйняття білого, червоного, жовтого, зеленого й блакитного кольорів.

Це залежить від моделі автомобіля й обсягу робіт (яке скло потрібно затонувати). У середньому, щоб затонувати скло у машині, потрібно до 5 годин. За цей час майстри оброблять і передню, і задню напівсфери. Після цього автомобіль можна одразу експлуатувати. Однак варто врахувати, що повністю тонування висихає за 5 днів влітку та за 2 тижні взимку, тому протягом цього терміну не можна опускати скло.

Найбільш популярні для поклейки тонування на авто плівки зі світлопроникністю 15-35%, що забезпечують високий рівень захисту від ультрафіолету й анонімність, а також відповідають вимогам ДСТУ. Крім того, мають попит плівки зі світлопроникністю понад 35%, які дозволяють трохи затемнити салон, однак не заважають огляду в будь-який час доби. Зверніться до майстрів нашого детейлінг-центру, щоб затонувати машину якісною плівкою.

STEK пропонує тонування якісними плівками – керамічними та атермальними, які в умовах дбайливої експлуатації та догляду здатні прослужити не один рік. Звертайтеся до нас, щоб затонувати переднє скло або інше скло в машині з гарантією до 7 років на послугу.