1. Home
 2. /
 3. Наші послуги
 4. /
 5. Обклеювання авто плівкою

зміна дизайну автомобіля
плівками

З допомогою кольорових плівок можна додати яскравості вашому автомобілю

Стайлінг автомобіля плівкою — це процес накладання спеціальної кольорової плівки на зовнішню частину кузова автомобіля. Це здійснюється з метою змінити зовнішній вигляд автомобіля, захистити його лакофарбове покриття від подряпин, сколів і інших пошкоджень, а також додати дизайну вашого автомобіля індивідуальності.

Варіанти стайлінгу кузовА
плівками

Використовуючи кольорові плівки ми можемо як оклеїти окремі елементи, так і повністью змінити дизайн автомобілю

Оклейка даху
оклейка авто цветной пленкой
Зміна
кольору даху
автомобіля
Повна оклейка
оклеить авто в камуфляж
Зміна дизайну кузову
за допомогою однокольорових плівок,
або плівок з візерунком
Оклейка елементів
оклейка авто цветной пленкой
Оклейка плівкою дзеркал,
елементів обвісу
або інших елементів кузову

ГАЛЕРЕЯ РОБІТ

Якщо ви давно мріяли якось стилізувати свій транспорт, наприклад, обклеїти авто в камуфляж, подумайте про стайлінг. Стайлінг автомобіля плівкою — це ідеальний спосіб змінити зовнішній вигляд свого автомобіля, захистити його від пошкоджень і додати йому індивідуальності.

Переваги тюнінга автомобіля плівкою

Обклеювання автомобіля кольоровою плівкою має значний попит завдяки своїм перевагам:

 1. Покращення зовнішнього вигляду. Завдяки нашій плівці ви можете додати трохи індивідуальність вашому автомобілю. Плівка доступна в різноманітних кольорах та текстурах, тож ви зможете обрати саме ту, яка відповідатиме вашим потребам.
 2. Захист від пошкоджень. Наша плівка допомагає захистити автомобіль від подряпин, каміння, корозії та інших зовнішніх впливів. Вона діє як захисний шар, зберігаючи кузов у гарному стані та збільшуючи тривалість його служби.
 3. Збільшення терміну служби лакофарбового покриття. Кольорова плівка на авто має спеціальні властивості, які захищають кузов автомобіля від вицвітання, викликаного ультрафіолетовим випромінюванням.
 4. Захист від хімічних впливів. Завдяки обклеюванню машини карбоновою плівкою, кузов додатково захищений від таких хімічних речовин, як-от солі на дорогах, смоли тощо.
 5. Легкий догляд. Наша плівка STEK має гладку поверхню, що значно спрощує догляд за автомобілем. Вона відштовхує бруд та легко чиститься.

Етапи обклеювання машини кольоровою плівкою

Процес обклеювання автомобіля кольоровою плівкою відбувається в декілька етапів. Спочатку автомобіль ретельно очищують від усіх забруднень. Це необхідно, аби плівка щільно прилягала до поверхні кузова.

Далі вручну або за допомогою комп’ютеризованих різальних плотерів наші фахівці вирізають плівку так, аби вона точно відповідала формі автомобіля. Після цього фахівці обережно накладають плівку та розрівнюють її за допомогою спеціальних інструментів, зокрема гумових ракелів, вигонки та фену.

Зазвичай, процес обклеювання кольоровою плівкою займає від декількох годин до кількох днів. Усе залежить від розміру автомобіля та обсягу роботи.

Де замовити поклейку кольорової плівки на авто в Одесі

Якщо ви шукаєте, де зробити обклеювання кузова кольоровою плівкою в Одесі, тоді чекаємо на вас у нашому інсталяційному центрі STEK.

Чому варто обрати нас, спитаєте ви? Усе просто, адже ми:

 • використовуємо виключно високоякісні захисні плівки від надійного виробника, що забезпечує кращий захист кузова від подряпин, відколів і зовнішніх впливів;
 • маємо спеціальні обладнання, яке забезпечує точну підгонку плівки під форму кожної деталі автомобіля;
 • надаємо десятирічну гарантію на стайлінг плівку і дворічну гарантію на роботу з обклеювання;
 • пропонуємо також часткове обклеювання, коли плівка накладається лише на окремі деталі авто, наприклад лише на частину, а не на весь кузов;
 • маємо захисні плівки з різноманітними візуальними ефектами (карбон, перламутр, «дамаська сталь», кований карбон);
 • виконуємо все швидко та якісно, адже наші майстри — знавці своєї справи.

Тож якщо ви давно мріяли про обклеювання авто під карбон чи перламутр, запрошуємо вас віддати автомобіль в надійні руки наших майстрів.

Бажаєте змінити або доповнити
дизайн авто плівкою?

FAQ

Так, стайлінг-плівка STEK здатна захистити лакофарбове покриття автомобіля від подряпин, відколів, корозії й впливу хімічних речовин на кшталт солі або смоли на дорозі. Вона також запобігає вигорянню внаслідок впливу ультрафіолету. Так, обклеювання машини карбоновою плівкою не лише покращує її зовнішній вигляд, а й допомагає захистити кузов від пошкоджень та продовжити термін його служби.

Поклейка кольорової плівки на авто передбачає кілька етапів і займає від кількох годин до кількох днів. Термін залежить від розміру автомобіля й обсягу роботи, а також від завантаженості майстрів. До того ж варто врахувати час, необхідний для висихання покриття, а це близько доби. Зверніться до наших майстрів, щоб точніше розрахувати, скільки займе тюнінг автомобіля плівкою.

Як порівняти з фарбуванням, обклеювання авто кольоровою плівкою набагато дешевше й займає значно менше часу, а також дозволяє персоналізувати автомобіль завдяки величезному вибору кольорів і текстур. Наприклад, ви можете зробити обклеювання авто під карбон. Крім того, за плівкою легко доглядати за допомогою звичайних мийних засобів, вона захищає лакофарбове покриття кузова від сколів, подряпин та інших дрібних пошкоджень, а також від сонячного світла й впливу хімічних речовин.

Плівки STEK відштовхують бруд і легко чистяться, тому після обклеювання автомобіля плівкою за ним нескладно доглядати. Рекомендується не мити авто і не відвідувати автомийку протягом 10 днів після обклеювання, а в майбутньому попереджати мийників про наявність плівки й чітко вказувати на місця її розміщення, щоб уникнути пошкодження. Уникайте потрапляння сильного напору води на стики плівки, а при ручному митті використовуйте поролонові губки й спеціальні м’які шампуні для автомобілів.

В асортименті STEK є плівки різних кольорів: білі, чорні, червоні, сині, сірі, а також з різними візуальними ефектами (карбон, перламутр, «дамаська сталь», кований карбон). Можна обклеїти не лише кузов, а й окремі деталі. Зверніться до менеджера компанії або залиште заявку на сайті, щоб отримати консультацію й замовити стайлінг автомобіля плівкою.