1. Home
  2. /
  3. Поліуретанова плівка STEK
  4. /
  5. Плівка для захисту лобового...

Плівка для захисту лобового скла
FLEX

Захисна плівка для лобового скла

ХАРАКТЕРИСТИКИ ПЛІВКИ FLEX

Плівка для захисту лобового скла FLEX – це міцний прозорий матеріал, який наносять на поверхню скла, щоб захистити його від різних пошкоджень.

Товщина8 mil (203µ)
Пропускання світла, %>90%
Захист від ІЧ-випромінювання, %6%
Захист від УФ-випромінювання, %99%
Гарантіязалежить від умов експлуатації

ГАЛЕРЕЯ

Переваги антигравійної плівки FLEX

Наклеювання захисної плівки на лобове скло автомобіля має багато переваг:

  • Захист від сколів і подряпин. Плівка запобігає утворенню сколів і подряпин на лобовому склі, які можуть бути спричинені дрібним камінням, гравієм тощо.
  • Зменшення ризику появи тріщин. Плівка здатна поглинати частину енергії під час удару, що знижує ризик утворення тріщин на лобовому склі у разі зіткнення.
  • Підвищення безпеки. У разі аварії плівка для лобового скла може запобігти розлітанню уламків. Це зменшить ризик травмування пасажирів.
  • Захист від ультрафіолетового випромінювання. Плівки для захисту лобового скла мають властивості фільтрації УФ-променів, що запобігає вицвітанню салону.
  • Непомітність. Плівка забезпечує хорошу прозорість і не впливає на видимість.
  • Гідрофобний ефект. Плівка створює гладку поверхню, яка відштовхує воду й у такий спосіб покращує видимість у дощову чи сніжну погоду.

Як клеїти антигравійну плівку FLEX

Для встановлення антигравійної плівки очистьте скло від бруду й потім акуратно приклейте матеріал, починаючи зверху. Використовуйте спеціальні інструменти для видалення повітряних бульбашок і забезпечення рівного прилягання. Однак якщо ви не маєте відповідних навичок, зверніться до майстрів з наклеювання, щоб не зіпсувати матеріал.

Де найкраще купити плівку на лобове скло

Антигравійна плівка для лобового скла FLEX від виробника завжди в наявності у компанії Stek Odesa. Щоб замовити матеріал, залиште свої контакти, натиснувши на кнопку «Отримати консультацію». Наш менеджер вам зателефонує й проконсультує щодо необхідної саме для вашого автомобіля кількості матеріалу та ціни. Також майстри нашої компанії здійснюють професійне обклеювання лобового скла захисною плівкою.

ЗАЦІКАВИЛА
ПЛІВКА?