1. Home
 2. /
 3. Поліуретанова плівка STEK
 4. /
 5. Плівка для захисту лобового...

Захисна плівка для лобового скла DYNOflex

Захисна плівка для лобового скла — це спеціальний матеріал, який тонким шаром наноситься на поверхню переднього скла автомобіля. Зазвичай її виготовляють із поліуретану. Основна мета цієї плівки — захист лобового скла від відколів і від подряпин. Крім цього, плівка також захищає від розлітання уламків скла під час аварійних ситуацій і запобігає отриманню травм пасажирами автомобіля.

ХАРАКТЕРИСТИКИ ПЛІВКИ DYNOflex

Плівка для захисту лобового скла DYNOflex – це міцний прозорий матеріал, який наносять на поверхню скла, щоб захистити його від різних пошкоджень.

Товщина8 mil (203µ)
Пропускання світла, %>90%
Захист від ІЧ-випромінювання, %6%
Захист від УФ-випромінювання, %99%
Гарантіязалежить від умов експлуатації

ГАЛЕРЕЯ

Переваги антигравійної плівки DYNOflex

Наклеювання захисної плівки на лобове скло автомобіля має багато переваг:

 • Захист від сколів і подряпин. Плівка запобігає утворенню сколів і подряпин на лобовому склі, які можуть бути спричинені дрібним камінням, гравієм тощо.
 • Зменшення ризику появи тріщин. Плівка здатна поглинати частину енергії під час удару, що знижує ризик утворення тріщин на лобовому склі у разі зіткнення.
 • Захисна плівка має ефект «антидощ», тобто плівка здатна відштовхувати воду й запобігати утворенню крапель або калюж на поверхні автомобіля. Це не тільки допомагає захистити лакофарбове покриття від негативної дії опадів, а й спрощує процес очищення автомобіля від води та бруду.
 • Підвищення безпеки. У разі аварії плівка для лобового скла може запобігти розлітанню уламків. Це зменшить ризик травмування пасажирів.
 • Захист від ультрафіолетового випромінювання. Плівки для захисту лобового скла мають властивості фільтрації УФ-променів, що запобігає вицвітанню салону.
 • Непомітність. Плівка забезпечує хорошу прозорість і не впливає на видимість.
 • Гідрофобний ефект. Плівка створює гладку поверхню, яка відштовхує воду й у такий спосіб покращує видимість у дощову чи сніжну погоду.

Значною мірою термін служби плівки залежить від якості матеріалу і правильного встановлення. Щоб продовжити термін служби плівки, постарайтеся не використовувати автомобіль в екстремальних умовах, де плівка піддаватиметься сильним ударам гравію, різкому перепаду температур або постійному впливу ультрафіолетових променів. Також не забувайте регулярно мити плівку без використання агресивних хімічних засобів.

Як клеїти антигравійну плівку DYNOflex

Для встановлення антигравійної плівки очистьте скло від бруду й потім акуратно приклейте матеріал, починаючи зверху. Використовуйте спеціальні інструменти для видалення повітряних бульбашок і забезпечення рівного прилягання. Однак якщо ви не маєте відповідних навичок, зверніться до майстрів з наклеювання, щоб не зіпсувати матеріал.

Де найкраще купити плівку на лобове скло

Антигравійна плівка для лобового скла FLEX від виробника завжди в наявності у компанії Stek Odesa. Щоб замовити матеріал, залиште свої контакти, натиснувши на кнопку «Отримати консультацію». Наш менеджер вам зателефонує й проконсультує щодо необхідної саме для вашого автомобіля кількості матеріалу та ціни. Також майстри нашої компанії здійснюють професійне обклеювання лобового скла захисною плівкою.

ЗАЦІКАВИЛА
ПЛІВКА?