1. Home
 2. /
 3. Наші послуги
 4. /
 5. Полірування автомобіля

полірування кузову
та інших поверхностей

Полірування кузова або окремих елементів авто дозволить видалити подряпини та потертості,
а також поверне деталям ідеальний вигляд

Полірування авто є усуненням дефектів з лакофарбового покриття (ЛФП). Воно передбачає ліквідування подряпин як дрібних, так і глибоких. Також професійне полірування машини дозволяє позбутися опіків, дефектів фарбування авто, як-от апельсинова кірка (крокрень), сміття, яке міститься в лакофарбовому покритті автомобіля. Полірування кузова автомобіля особливо необхідне, коли ваш автомобіль дуже подряпався. Існує також глибоке полірування кузова. Це полірування глибоких подряпин на автомобілі та навіть деяких сколів на поверхні кузова.

Полірування
оптики

Полірування
кузову

Полірування
дисков

ФОТО ПРОЦЕСУ

Переваги полірування подряпин на авто

Полірування глибоких подряпин на автомобілі має такі переваги:

 1. Покращений вигляд автомобіля. Вигляд авто після полірування значно покращується. Видалення подряпин й інших недоліків допомагає повернути вашому авто насичений колір та початковий вигляд кузова, а також глянсовий блиск. Процедура прибирає дрібні та глибокі подряпини, потертості й сліди від впливу навколишнього середовища.
 2. Захист лакофарбового покриття. Полірування кузова машини створює захисний шар на поверхні авто, який допомагає запобігти пошкодженню лакофарбового покриття у майбутньому. Він захищає від ультрафіолетових променів, агресивних хімічних речовин та окисних процесів.
 3. Підвищення стійкості до забруднення. Гладка поверхня після полірування полегшує очищення від бруду й нальотів, що спрощує догляд за машиною.

Відновлювальне полірування автомобіля проводиться на будь-якому ЛФП.

Що використовується під час детейлінг полірування кузова та як часто його слід проводити

Професійне полірування кузова авто передбачає використання полірувальних машин (роторних або ексцентрикових) і кіл, паст та мікрофібри. У разі абразивного полірування кузова майстер застосовує абразивні матеріали різного ступеня зернистості.

Частота полірування фар авто та кузова залежить від особливостей експлуатації транспортного засобу. Щойно на ЛФП з’являються вади, можна приїжджати до сервісного центру для нанесення захисного покриття.

Водночас обмеження процедури залежить від товщини лаку. Якщо машина пройшла 2-3 полірування, можливо таке, що вже не можна буде прибрати дефекти з ЛФП. Побічний ефект – це лише те, що стає менше лаку на машині, оскільки він зрізається.

Якісне полірування автомобіля в Одесі: де можна замовити виконання робіт

Детейлінг-студія Stek Odesa надає послуги полірування автомобіля. Ми пропонуємо нашим клієнтам найкраще співвідношення ціни та якості. Під час полірування подряпини й плями з кузова зникнуть, оскільки ми використовуємо якісні матеріали. На роботи надається гарантія.

Також ми пропонуємо такі види послуг:

 • покриття авто плівкою;
 • хімчистка;
 • покриття автомобіля керамікою;
 • захист деталей салону тощо.

Як отримати консультацію щодо полірування в Одесі

Щоб проконсультуватися щодо відновного полірування, приїжджайте до нашої детейлінг-студії, щоб майстер подивився на стан авто. Після огляду наш фахівець скаже, які роботи рекомендуються вашому авто, які подряпини зійдуть, а також проінформує щодо термінів та ціни полірування.

Цікавитесь
поліруванням?

FAQ

Ця послуга може знадобитися з різних причин залежно від стану та бажаного результату, зокрема для: видалення подряпин на авто, усунення окислення, видалення стійких забруднень, підготовка до продажу, відновлення після детейлінгу.

Неправильно виконане полірування може пошкодити фарбу. Саме тому варто звернутися до професіоналів компанії Stek.

Подряпини можуть бути різної глибини й характеру, не всі з них піддаються поліруванню. Які типи пошкоджень можна виправити за допомогою полірування лакофарбового покриття автомобіля: дрібні й поверхневі подряпини від бруду, піщинок або незначного фізичного впливу, які не проникають глибоко в покриття машини; подряпини, спричинені неякісними автомийками або використанням брудних матеріалів; ушкодження від ключів чи дрібних предметів, подряпини, які не дійшли до металу й не пошкодили ґрунтове покриття.

Час, необхідний для полірування деталей кузова, може варіюватися залежно від декількох факторів, як-от стан, розмір і тип автомобіля, досвідченість фахівця, обладнання й продукти, що використовуються, а також бажаний результат.

Якщо вам необхідна якісна послуга детейлінгу полірування автомобіля, найкраще проконсультуватися з майстрами компанії Stek, які оцінять стан вашого автомобіля й визначать, скільки часу знадобиться для досягнення бажаного результату.

Самостійне полірування в домашніх умовах може бути доступнішим з фінансової точки зору, однак воно не забезпечить такі високоякісні результати, як професійне відновлювальне полірування кузова автомобіля. Крім того, є ризик пошкодити покриття авто. Якщо вам необхідна серйозніша робота, рекомендується звернутися до компанії Stek, яка має досвідчених майстрів, професійне обладнання, якісні матеріали та гарантію на виконані роботи з полірування машини в Одесі.

Після полірування машини важливо доглядати за нею, щоб зберегти результат, зокрема застосувати захисне покриття, як-от віск, силіконове покриття чи керамічний захист кузова автомобіля. Регулярне миття без агресивних засобів допомагає видалити пил, бруд та інші забруднення, які можуть зменшити блиск. Також необхідна регулярна ревізія стану кузова.