1. Home
  2. /
  3. Поліуретанова плівка STEK
  4. /
  5. Поліуретанова плівка з малюнком...

Поліуретанова плівка
з малюнком дамаської сталі DYNOdamascus

Поліуретанові плівка чорного кольору
що імітує структуру дамасскої сталі

ХАРАКТЕРИСТИКИ ПЛІВОК СЕРІЇ DYNOdamascus

Плівки серії DYNOdamascus мають багатошарову структуру. Міцний верхній шар (TOP COAT) забезпечує стійкість до механічних пошкоджень. Плівки імітують структуру дамасскої сталі та мають глянцеву поверхню

Товщина8 mil (203µ)
Глянець>80 at 60o
Міцність на розрив34MPa (D-412)
Подовження при розриві550% (D-412)
Гарантія7 років

ГАЛЕРЕЯ

Поліуретанова плівка з малюнком дамаської сталі DYNOdamascus — це інноваційний тюнінговий матеріал, створений шляхом поєднання поліуретанової основи з унікальним малюнком, який імітує дамаську сталь. 

Переваги плівки DYNOdamascus

Серед головних переваг поліуретанової плівки з малюнком дамаської сталі:

  • Декоративний ефект. Виразний візерунок дамаської сталі надасть вашому автомобілю ефектного вигляду. 
  • Міцність і довговічність. Поліуретанова плівка стійка до подряпин і зовнішніх впливів, як-от ультрафіолетові промені, хімічні речовини тощо.
  • Зручне наклеювання. Плівку досить легко наклеїти на будь-яку поверхню без використання додаткових інструментів.
  • Варіативність без зайвих витрат. Автомобільна плівка з малюнком дамаської сталі дає змогу швидко змінити зовнішній вигляд авто без необхідності проведення складних і дорогих робіт.

Як клеїти поліуретанову плівку DYNOdamascus

Перш ніж наносити плівку, переконайтеся, що на поверхні немає пилу, бруду та жирових плям. Далі відріжте необхідний шматок плівки й обережно наклейте її на підготовлену поверхню. Найкраще починати з одного краю і далі, поступово розгладжуючи її, рухатися до протилежного. Після наклеювання плівки акуратно розгладьте її, прибравши всі бульбашки та складки, й залиште висихати на добу. 

Де найкраще купити поліуретанову плівку з малюнком дамаської сталі для авто

На нашому сайті Stek Odesa ви знайдете оригінальну поліуретанову плівку з малюнком дамаської сталі. На придбану плівку надається 7 років гарантії.

Крім купівлі плівки, ми також пропонуємо обклеїти авто плівкою. Щоб придбати плівку або скористатися послугою обклеювання, залиште свої контактні дані й дочекайтеся дзвінка менеджера.

ЗАЦІКАВИЛА
ПЛІВКА?