1. Home
 2. /
 3. Блог
 4. /
 5. Захист кузову
 6. /
 7. Покрокова інструкція з поклейки...

Покрокова інструкція з поклейки захисної, антигравійної, поліуретанової плівки на автомобіль

Захисна, антигравійна або поліуретанова плівка наноситься на поверхню автомобіля для запобігання пошкодженням (сколам, подряпинам тощо). А ще матеріал дозволяє зберегти вигляд лакофарбового покриття. У цій статті розповімо, як обклеїти автомобіль захисною плівкою.

Список матеріалів для наклеювання плівки

Перш ніж розпочинати процес обклеювання авто антигравійною плівкою, необхідно підготувати матеріали – рідини для мильного розчину й інструменти.

Рідини

Для приготування мильного розчину потрібні вода та прозорий дитячий шампунь із нейтральним ph у співвідношенні 1 л на 3-4 краплі.

Інструменти

Для наклеювання антигравійної плівки необхідні такі інструменти:

 • вигонка;
 • розпилювач;
 • канцелярський ніж;
 • технічний фен;
 • м’які рушники;
 • лінійка.

Підготовка

Перш ніж взятися безпосередньо до процесу обклеювання, необхідно підготувати плівку й поверхню авто.

Підготовка поверхні авто

Місця нанесення плівки треба ретельно вимити. Також потрібно очистити прилеглі поверхні для запобігання потраплянню піску під плівку. Потім за допомогою знежирювача й розчину спирту або горілки потрібно знежирити поверхні, на які наноситиметься захисна плівка. Крім того, варто очистити поверхню краю, куди буде загнута плівка. Потім необхідно рясно нанести мильний розчин на авто за допомогою розпилювача.

Підготовка плівки

Перш ніж відокремити плівку від основи, варто обробити її мильним розчином, щоб зняти статичну напругу з поверхні.

Техніка наклеювання плівки

Для встановлення антигравійної плівки на поверхню автомобіля необхідно дотримуватися такої технології:

 1. Вимірювання й обрізання. Плівку потрібно відміряти й відрізати так, щоб вона повністю покривала поверхню, але не була надмірно великою.
 2. Зняття підкладки. Підкладку матеріалу потрібно зняти перед наклеюванням. Її необхідно відокремлювати поступово, щоб уникнути забруднення клейового шару.
 3. Нанесення плівки. Плівку треба акуратно нанести на поверхню, починаючи з одного кінця й поступово рухаючись до іншого.
 4. Видалення бульбашок. Якщо в процесі наклеювання плівки на авто утворюються бульбашки, їх потрібно видалити. Для цього треба розгладити плівку від центру до країв за допомогою вигонки.
 5. Обрізання зайвого. Після того, як плівка приклеїлася, зайві краї можна акуратно обрізати, використовуючи ніж.
 6. Закріплення. Краї плівки треба нагріти феном, щоб клей активувався й вони краще приклеїлися до поверхні.

Догляд за плівкою після обклеювання

Якщо ви хочете, щоб автоплівка служила довго, дотримуйтеся кількох рекомендацій:

 • На мийці попереджайте співробітників про те, що ваш автомобіль має захист кузова антигравійною плівкою, оскільки неправильний напрямок струменя води або занадто сильний тиск можуть пошкодити край плівки, особливо якщо вона нанесена без загинів.
 • Регулярно видаляйте забруднення з поверхні плівки, оскільки тривалий вплив може призвести до її пошкодження.

Висновок

За допомогою цієї інструкції ви можете обклеїти авто плівкою самостійно. Однак для якісного результату все ж необхідні спеціальні вміння та навички. Тому краще звернутися до професіоналів, які бездоганно обтягнуть авто плівкою з гарантією якості на 10 років.

Зацікавила послуга
обклеювання авто плівкою?