Компанія STEK, заснована в 1977 році, сьогодні є одним з найбільших виробників і постачальників захисних плівок у світі. Географія продажів велика — США, Канада, Близький Схід, Китай, Росія та ін. Тепер продукція STEK, з якою люблять працювати та цінують за якість у 63 країнах світу, доступна в Україні!

Продукція STEK – єдині на ринку плівки 3-го покоління. Які об’єднують у собі переваги поліуретану та засобів для дітей лінгу, плівки мають яскраво виражені гідрофобні властивості. Крім того, компанія STEK додатково очищає поліуретан, завдяки чому її захисні плівки мають абсолютну прозорість.
Що можуть плівки STEK порівняно з продуктами старих поколінь? Крім високоміцного поліуретану в основі та міцного захисного шару, вони мають додаткове гідрофобне покриття. Завдяки такій структурі автомобільні плівки STEK не тільки захищають кузов від пошкоджень, надають додаткові глибини та блиску ЛКП, але й відштовхують воду та бруд, так що мити авто доведеться у рази рідше. Також гідрофобність дозволяє плівці залишатися стійкою до дії агресивної хімії.

STEK – це не тільки звичні для всіх прозорі глянцеві плівки, але й поліуретанові плівки, що не мають аналогів, з ефектом карбонової структури, чорного глянцю, “хамелеона”. Крім того, компанія STEK постійно працює над покращенням та розширенням лінійки продукції.
STEK Odessa є офіційним регіональним представництвом компанії STEK Ukraine – ексклюзивного дистриб’ютора плівок STEK в Україні та Польщі. Усі майстри-інсталятори STEK Odessa пройшли курс навчання з встановлення плівок STEK

ПРОДУКТИ

DYNOshield

Преміальна прозора поліуретанова плівка із гідрофобним ефектом. Останній досягається завдяки спеціальному верхньому шару плівки, структуру якого додані нанокерамічні частинки.

Товщина плівки: 200 мкм

DYNOlite

Прозора поліуретанова плівка із гідрофобним ефектом. Останній досягається завдяки спеціальному верхньому шару плівки, структуру якого додані нанокерамічні частинки.

Товщина плівки: 180 мкм

DYNOmatt, DYNOcarbon, DYNOprism, Dynoblack

Преміальні поліуретанові плівки з візуальними ефектами та гідрофобним ефектом. Останній досягається завдяки спеціальному верхньому шару плівки, структуру якого додані нанокерамічні частинки.

Візуальні властивості плівок досягаються завдяки доданню відповідного шару структуру плівки, завдяки чому він не пошкоджується і не стирається з часом.

Товщина плівок: 200 мкм

DYNOshade, DYNOsmoke

Прозора поліуретанові плівки з ефектом затемнення та гідрофобними властивостями. Останні досягається завдяки спеціальному верхньому шару плівки, структуру якого додані нанокерамічні частинки.

Відмінності: плівка DYNOshade затемняє оптику та надає незначного синього відтінку. DYNOsmoke – затемняє оптику та підкреслює внутрішню структуру блоку фари.

Товщина плівки: 200 мкм

ACTIONseries

Керамічна тонувальна плівка з атермальним ефектом